Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
08:04
Проведено щотижневу робочу нараду
24 травня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.
За інформацією заступника начальника Красилівського відділу поліції Осадчука Вадима Миколайовича на минулому тижні не зафіксовано жодної резонансної події. По нічній торгівлі здійснюється патрулювання та вживаються усі відповідні заходи. 22 травня були здійснені профілактичні заходи щодо недопущення в районі вірусного захворювання свиней – Африканської чуми.
Як повідомив  начальник Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишин наповнення  місцевого  бюджету виконано на 85%. Також Олексій Сергійович повідомив, що податковий борг становить 40% в зв’язку з ненадходженням плати за землю заводів «Атонмаш» та «Машзавод», а це майже 400 тис.гривень. На що голова райдержадміністрації Ніла Островська зауважила, що потрібно негайно втрутитись усім відповідальним структурам щодо подолання цієї кризової ситуації по згаданих вище підприємствах.
За інформацією  головного лікаря Красилівської ЦРЛ Дудка Дениса Сергійовича на стаціонарному лікуванні перебуває 172 хворих, за минулий тиждень народилося 9 дітей. Також Денис Сергійович повідомив, що хворий, який поступив 9 травня  в результаті ДТП направлений в Хмельницьку обласну лікарню для подальшого лікування. За словами головного лікаря проводиться ремонт дорожнього покриття, відрізок дороги до Красилівської ЦРЛ, заміна теплотраси та на мирнулому тижні  закуплено енергозберігаючі лампи для освітлення території ЦРЛ.
Головний лікар районного центру ПМСД О.Ватажук  повідомив, що з 23 травня по 23 червня 2016 року проводиться місячник здоров’я для учасників АТО. Ведеться підготовка до акредитації районного центру ПМСД. 25 травня відбудеться планова колегія при Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації. На цьому тижні плануються виїзди-рейди по Кузьминській та Западинській АЗПСМ.
З інформації начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації  М.Бондаря стало відомо, що ярі культури усі засіяні, залишився лише посів гарбуз. Норма, яка була запланована  щодо посіву гречки  виконана більш ніж у 2 рази. Залишаються незасіяними земельні ділянки, які перебувають в оренді СТОВ «Мрія» - загальна площа 1281 га. В свою чергу очільниця району зауважила, що зараз є неприпустимим таке відношення до обробітку землі та дала доручення шукати усі можливі ричаги впливу на агроформування задля ефективного використання орендованих земель.
Заступник начальника відділу Держгеокадастру у Красилівському районі М.Миргородський повідомив, що  на минулому тижні проведено державну реєстрації 68 земельних ділянок та надано 49 відомостей з державного земельного кадастру. Островська Ніла Василівна рекомендувала зарезервувати вільні земельні ділянки на території Ледянської сільської ради для учасників бойових дій в зоні АТО.
За повідомленням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Івана Книша, управлінням проведено відшкодування перевізникам по пільгових перевезеннях за 2015 рік, призначено 600 нових субсидій та продовжується виплата дитячих коштів. Також Іван Федорович зазначив, що більшість сільських рад зволікають з виділенням коштів на пільгові перевезення своїх громадян. В свою чергу Ніла Василівна запропонувала на засіданні колегії, яка відбудеться 26 травня 2016 року, озвучити ті сільські ради, які подбали про жителів своїх територій і перерахували кошти на пільгове перевезення пасажирів.
За інформацією директора Красилівського територіального центру соціального обслуговування С.Квятковського особи з інвалідністю, які були  відправлені в реабілітаційний центр в Закарпаття вже повертаються. На 31 травня громадяни з інвалідністю готують вироби на виставку-продаж у Верховну Раду України.
Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка доповіла,  що з 16 по 22 травня у навчальних закладах району пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. 18 травня відбулася нарада з керівниками навчальних закладів щодо завершення навчального року, формування мережі на новий навчальний рік, підготовка та проведення оздоровлення школярів. 19 травня навчальні заклади долучилися до Всеукраїнської акції «День Вишиванки». У дитячому оздоровчому таборі «Подолянчик» завершується підготовка до оздоровчої компанії «Літо-2016».
Головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігії райдержадміністрації О.Багрій повідомила, що 22 травня біля пам’ятника Т.Шевченку відбулася літературно-пісенна година з нагоди 155-ї річниці перепоховання праху Т.Г.Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева. 20 травня в районній бібліотеці пройшли заходи  до Дня Європи в Україні. 26 травня відбудеться концерт учнів Красилівської дитячої музичної школи приурочений року англійської мови та Дню Європи в Україні.
За інформацією головного спеціаліста відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Л.Славіної 17 травня поточного року відбулась нарада із керівниками промислових підприємств щодо розгляду поточного стану та короткострокових прогнозів роботи підприємств промисловості району. Про хід наради, основні результати діяльності та проблемні питання розвитку підприємств, їхні напрацювання та здобутки, подальші перспективи розвитку та співпраці висвітлено на офіційному сайті райдержадміністрації та в газеті «Красилівський вісник». Проведено аналіз зривів регулярності виконаних рейсів з 01-24 травня 2016 року. Більше 5 відсотків зривів рейсів допущено на маршрутах:
- приміських -  Красилів-Западинці (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») - 72, Красилів-Яворівці (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») - 14, Красилів-Дружне (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 16, Красилів-Радісне (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 8, , Красилів-Дубище (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 7, Красилів-Монченці (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 10 зривів рейсів.
- міжміських – Красилів-Хмельницький ч/з Митинці, Хотьківці, Заруддя (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») - 10, Красилів-Вереміївка-Хмельницький (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 25, Красилів-Писарівка-Хмельницький (ТОВ «Штефанік-Арсенюк»)  – 14 зривів рейсів.
Проведено збір та узагальнено інформацію з енергозбереження установ району за січень-квітень 2016 року та план заходів до кінця поточного року. 19 травня головний спеціаліст відділу Лось В.В. брав участь у навчанні щодо можливості залучення коштів європейських фондів в розвиток регіону. До засідання колегії підготовлено матеріали з питання «Про стан пасажирських перевезень в районі».
О.Римарчук – начальник районного центру зайнятості довела до відома, що з питань працевлаштування звернулось 23 незайнятих трудовою діяльністю особи, з яких 31 отримали статус безробітного. За сприяння ЦЗ працевлаштовано 18 осіб, з них 3 особи з інвалідністю.
Семерук Інна Миколаївна – начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг  повідомила, що за минулий тиждень прийнято 261 звернення, з них: 41 від юридичних осіб, 27- фізичні-особи підприємці, 193 - громадяни. Надано 75 результатів за зверненнями по адміністративних послугах.
Магмет Тамара Володимирівна -  директор районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді довела до відома, що працівниками Центру  на минулому тижні здійснено виїзди у населені пункти Ледянської, Гриценківської, Кульчинківської сільських рад. Під час яких зроблено оцінку потреб 12 сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. За результатами здійснення візитів підготовлено документи для розгляду питання на засідання дорадчого органу про взяття однієї сім’ї на облік сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, також готуються документи про заслуховування однієї сім’ї на комісії з питань захисту прав дитини. Здійснено обстеження та виготовлено акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї 3 одиноких матерів та в 7 сім’ях проведено перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини.привітання голови
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0