Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду
10 травня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник. На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району. Далі докладніше.
Перед початком наради голова райдержадміністрації Ніла Островська виконала приємну місію, а саме привітала головного лікаря Красилівської ЦРЛ Дудка Дениса Сергійовича з днем народження, який, до речі, нещодавно повернувся з зони проведення антитерористичної операції на сході нашої країни, де виконував свій патріотичний обов’язок.
Як  повідомив  начальник Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області О.Шишин надходження до місцевого  бюджету в квітні місяці виконано на 131%. Також за інформацією Олексія Сергійовича кожна сільська рада виконала план надходжень до бюджету і у багатьох є перевиконання. В зв’язку з тим, що в першій декаді травня було багато вихідних днів,  план по надходженнях до місцевого бюджету виконаний на 13%.
За інформацією  головного лікаря Красилівської ЦРЛ Дудка Дениса Сергійовича на стаціонарному лікуванні перебуває 180 хворих. Також Денис Сергійович повідомив, що проводиться робота по ремонту дороги до ЦРЛ, яка знаходиться в жахливому стані, також є необхідність придбання пральних машин для прання постільної білизни. 9 травня  в результаті ДТП до лікарні поступив хворий у тяжкому стані, який перебуває в реанімаційному відділені. В свою чергу Островська Ніла Василівна запропонувала підготувати пропозиції на уточнення бюджету щодо підтримки нормального функціонування медичного закладу.
Головний лікар районного центру ПМСД О.Ватажук  повідомив, що на минулому тижні закуплені та роздані цукрознижуючі препарати. На цьому тижні планується проведення урочистих заходів  з нагоди Міжнародного Дня медичної сестри, які відбудуться в приміщенні обласної філармонії. Голова райдержадміністрації  наголосила на необхідності вивчення питання щодо передачі соляної кімнати на баланс Красилівської ЦРЛ.
З інформації начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації  Миколи Бондаря стало відомо, що станом на 1 травня  поголів’я великої рогатої худоби становить 6559, що становить 98% до минулого року, в тому числі корів – 2102 голови - 103%, свиней 3528 – 93% до відповідного періоду  минулого року. Виробництво продукції тваринництва складає: реалізація м’яса – 550,9 тонни, що становить 113 % до відповідного періоду минулого року, вирощування м’яса – 456,3 тонни – 91%, виробництво молока – 3658,3 тонни – 104%.
Як повідомив начальник відділу Держгеокадастру у Красилівському районі Олександр Вжешневський, відділом проводилася робота з сільськими радами для підготовки інформації по балансу земельних ділянок. В свою чергу очільниця району видала доручення щодо надання інформації про загальні площі земельних ділянок на територіях сільських рад, з метою проведення звірки з податковою інспекцією. Також Ніла Василівна вкотре наголосила на щотижневому наданні інформації про погодження висновків на земельні ділянки в розрізі сільських рад.
Директор Красилівського територіального центру соціального обслуговування Сергій Квятковський повідомив, що були проведені заходи з нагоди відзначення  71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 5 осіб з інвалідністю відправлено в реабілітаційний центр в Закарпаття.
Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка доповіла, що  5 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови. У навчальних закладах району пройшли заходи присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також відбулися фінальні змагання із швидких шахів. У групі «Дівчатка 1999 р.н. та молодші» наші спортсменки вибороли ІІІ місце та привезли бронзові медалі. У дитячому оздоровчому таборі «Подолянчик» триває підготовка до оздоровчої компанії.
За інформацією начальника відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Н.Максимчук проведено місячний аналіз зривів регулярності виконаних рейсів за квітень місяць 2016 року. Більше 5 відсотків зривів рейсів допущено на маршрутах:
- приміських -  Красилів-Западинці (12), Красилів-Яворівці (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») - 6, Красилів-Дружне (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 9, Красилів-Мотрунки – 5 зривів рейсів.
- міжміських – Красилів-Хмельницький ч/з Митинці, Хотьківці, Заруддя (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») - 6, Красилів-Вереміївка-Хмельницький (ТОВ «Штефанік-Арсенюк») – 29, Красилів-Писарівка-Хмельницький – 12.
Проводиться робота по підготовці засідання конкурсного комітету на визначення автомобільного перевізника на маршруті Красилів-Кошелівка, яке, у зв’язку з доопрацюванням документів, переноситься із 10 на 12 травня поточного року.
Семерук Інна Миколаївна – начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг  повідомила, що за минулий тиждень прийнято 327 звернень, з них: 40 від юридичних осіб, 31-фізичні-особи підприємці, 256- громадяни. Надано 136 результатів за зверненнями по адміністративних послугах.

«  Травень 2016  »