Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
07:41
Проведено щотижневу робочу нараду

 01 березня 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник.

 На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

 Про стан виконання бюджету проінформував начальник Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області. О.Шишин проаналізував стан надходження коштів до державного та місцевих бюджетів за січень-лютій 2016 року.

Головою райдержадміністрації було зазначено, що не дивлячись на задовільний стан надходжень, наш район знаходиться на 22-24 місці по рейтингових показниках що визначається облдержадміністрацією, а це свідчить про недостатність резервів та необхідність удосконалення роботи по збору податків до місцевих бюджетів усіх рівнів.

  Виконуючий обов’язки головного лікаря Красилівської ЦРЛ проінформував, що 26 лютого 2016 року  за участі заступника міністра охорони здоров’я  Василишина Р.Й. відбулася колегія Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації,  на якій підбито підсумки  ЛПЗ області за 2015 рік. Рішенням колегії  визнано роботу галузі охорони здоров’я задовільною, також вказано на оптимізацію ліжкового фонду відповідно до постанов та наказів та вказано на приведення штатного розпису до нормативів. За інформацією районної лікарні на стаціонарному лікуванні в відділеннях лікарні перебуває 242 хворих. З діагнозом «Грип-ГРВІ» звернулося 149 хворих, в тому числі 106 дітей. Госпіталізовано з цим діагнозом 23 хворих, в тому числі 6 дітей, що говорить про  зменшення кількості звернень громадян з  діагнозом «Грип-ГРВІ».  З метою протидії захворювання туберкульозу, продовжує свою роботу пересувний флюорограф в населених пунктах району.

  Голова райдержадміністрації вкотре  наголосила про необхідність перегляду орендної плати за оренду приміщень  Красилівської ЦРЛ. Зазначила що міською радою прийнято рішення, яким встановлено мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна в місті на 2016 рік для провадження комерційної діяльності в розмірі 41, 55 грн. Згідно рішення сесії районної ради 30 відсотків - зараховуються до загального фонду районного бюджету та 70  відсотків використовуються на потреби лікарні.

  Під час засідання, головний лікар районного центру ПМСД звернув увагу на проведення ІІІ туру імунізації від поліомієліту дитячого населення. Зазначив про необхідну тісну співпрацю у проведенні вакцинації з шкільними медичними сестрами.

 Управлінням агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації проводиться робота по організації сільськогосподарських ярмарків, зокрема в місті та в  м. Хмельницький. Агроформуванями району розпочалися весняно-польові роботи, підживлено 8 тис. га землі, розпочалася посівна компанія.

  У відділі Держгеокадастру у Красилівському районі на особливому контролі стоїть розгляд  звернень учасників АТО щодо виділеня їм земельних ділянок.  За період з 23.02.2016 року по 01.03.2016 року  відділом здійснено реєстрацію 58 земельних ділянок, надано 64 відомостей з Державного земельного кадастру, погоджено 23 документації із землеустрою та надано  17 витягів з нормативно-грошової оцінки.

 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації доводить до відома, що продовжуються розгляд звернень громадян району щодо  призначення субсидій за листопад-грудень 2015 року. Також проводиться робота по призначенню усіх видів допомог.

  Начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.Заїка проінформувала, що  23 лютого 2016 року відбувся обласний семінар завідувачів районних та міських методичних кабінетів, організаторами якого були  Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Окрім того, 26 лютого відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат, з 22 по 26 лютого проходила атестаційна експертиза Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

   За повідомленням відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації з 29 лютого по 4 березня планується проведення мандрівки «Живуть у серці моєму слова твої» (Т.Шевченко). Також  09 березня о 10-00 год. відбудеться мітинг та покладання квітів з нагоди визволення міста Красилова та частини району від нацистських загарбників. Також в той же день заплановано проведення  літературних читань біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 За інформацією відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації проведений аналіз місячної регулярності виконання рейсів на приміських маршрутах. У лютому місяці на жодному з приміських маршрутів загального користування, які не виходять за межі території району не допущено більше 5% зривів рейсів. На міжміських внутрішньо обласних маршрутах більше 5% зривів допущено на маршрутах: Красилів-Хмельницький-Дубище, Красилів-Писарівка-Хмельницький, Хмельницький-Ключівка. Основними причинами зривів були технічні несправності транспортних засобів. З 01 березня з метою задоволення колективного звернення мешканців с.Мовчани, введено пробний вечірній рейс по маршруту Красилів-Мотрунки.

   Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області поінформував присутніх про те, що у штат сектору введено 3 посади водіїв, на які прийнято 2 учасники АТО та 1 працівник, який приймав участь у  будівництві фортифікаційних споруд.

  В. Лемішевський - начальник Красилівського районного управління юстиції проінформував, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2016 року № 99,  з 01 липня 2016 року  відбудеться ліквідація управління юстиції та буде створено бюро правової допомога в структурі місцевих центрів з надання безоплатної правової допомоги. Ніла Василівна зазначила, що в даних центрах громадяни,  які мають на це законні підстави,  зможуть реалізувати  право на адвоката. Це стосується малозабезпечених сімей,  інвалідів,  пенсіонерів, переселенців,  учасників АТО та сімей загиблих. В центрі надаватимуться консультації та онлайн сервіси Мінюсту. Окрім цього, надаватиметься первинна правова допомога усім,  хто не потребує адвоката, а потребує юридичного супроводу.

  «Протягом лютого 2016 року спостерігалась тенденція збільшення кількості незайнятих громадян, які звернулися з пошуку роботи до районного центру зайнятості», - доповіла начальник районного центру зайнятості. У лютому отримали статус безробітного 180 осіб, працевлаштовано – 49, з яких 36 мали статус безробітнього. Центром зайнятості направлено на роботи тимчасового характеру 109 безробітних, на професійне навчання – 43. Станом на 01.03.2016 року на обліку перебуває 1404 безробітних, що на 19 менше ніж на  01.03.2015 року.

 За інформацією начальника управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі  станом на 01.03.2016 року на виплаті в управлінні перебуває 17617 пенсіонерів. Виплату пенсій за лютий 2015 року профінансовано у повному обсязі в сумі 25,7 млн.грн..

           

            привітання голови
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0