Головна » Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду
  16 лютого 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник.
  На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.
    На початку наради голова райдержадміністрації Ніла Островська  довела до відома присутніх, що 17 лютого має відбутися сесія обласної ради.
   За інформацією Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області виконання по державному бюджету становить 31,7 %, по місцевому – 42,1%. Також, як повідомлялось раніше, в  податковій інспекції мають пройти скорочення, тому на минулому тижні усі працівники поставлені до відома.
    Медична галузь прозвітувала, що захворюваність на «Грип-ГРВІ» йде на спад, підготовлено пакет документів на дозвіл експлуатації нового рентгенапарату. Також заступник головного лікаря Красилівської ЦРЛ повідомив, що  було госпіталізовано невідомого громадянина, який перебував у м.Красилів по вул. Будьонного в легкому одязі, кімнатному взутті з признаками амнезії.
  За інформацією управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації агроформування району готуються до весняно-польових робіт та збирають насіньовий матеріал.
   За інформацією відділу Держгеокадастру у Красилівському районі на особливому контролі стоять звернення учасників АТО. На даний час жодного необробленого звернення немає. Видано накази  по наданню земельної ділянки учасникам АТО Антонінської селищної ради.  На цьому тижні здійснено реєстрацію 52 земельних ділянок, надано 32 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів та 45 витягів з нормативно-грошової оцінки про земельні ділянки.
   Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації продовжується призначення субсидій. Залишається невирішеним питання щодо пільгового перевезення пасажирів. В свою чергу Ніла Василівна звернула увагу на те, що перевізниками пільговий проїзд жителів сільської місцевості з села до районного центру ніколи не здійснювався на відміну від інших районів.
    Красилівським територіальним центром соціального обслуговування проводиться зустріч з батьками дітей з обмеженими можливостями щодо доцільності відкриття реабілітаційного центру.
    За інформацією управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  кількість учнів хворих на ГРВІ зменшується, відновлено навчальний процес у Чернелівському, Корчівському, Воскодавинському та Терешківському навчальних закладах. Тимчасово призупинено навчально-виховний процес у Заслучненській ЗОШ І-ІІІ ступенів. 12 лютого відбулась нарада із керівниками дошкільних навчальних закладів щодо питань управлінської діяльності та стану харчування дітей. 13-14 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук, де було здобуто 8 призових місць. Голова райдержадміністрації запропонувала відзначити тих учителів, які готують талановитих учнів. 15 лютого за рахунок державного бюджету відправлено 6 дітей (2 дитини позбавленні батьківського пікнування, 3 дитини-сироти, 1 дитина з багатодітної та малозабезпеченої сім’ї) на оздоровлення  до державного підприємства  «Український дитячий центр «Молода гвардія» м.Одеса.
    За повідомленням відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації 20 лютого 2016 року о 10.00  в районному центрі планується проведення заходів до Дня Героїв Небесної Стотні біля пам’ятника «Героїв України».
     За інформацією відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації по колективному зверненню жителів с.Мовчани змінено графік руху автобусного маршруту Красилів-Мовчани але не всі жителі задоволенні, оскільки цим маршрутом здійснюється підвіз учнів до школи. Для  вирішення цієї проблеми будуть вишукуватися інші варіанти. Автостанція видає безкоштовні білети для учасників АТО та бойових дій, інвалідів війни І-ІІ груп.
     Начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області поінформував присутніх про те, що 9 лютого було виявлено, а 12 знешкоджено 2 снаряди часів другої Світової війни в с.Пашутинці.
    Красилівською філією «Райавтодор» продовжується виконання планових робіт по ремонту доріг за допомогою спеціальних технологій на холодний період. Ніла Василівна довела до відома, що корпорація «Сварог Вест Груп» погодилася допомогти  відремонтувати дорогу від с.Зелена до с.Рублянка, посипавши її щебеневою сумішшю. Очільниця району дала вказівку відповідним службам зробити  розрахунки щодо затрат, які необхідні для висипання цієї дороги.
    За інформацією начальника управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі виплату пенсій профінансовано по 15 лютого включно.
    За інформацією директора Красилівського районного центру зайнятості 41 особа отримала статус безробітного, 10 осіб працевлаштовано. Надійшло 15 вакансій, з яких 10 укомплектовано. Всього на обліку перебуває 1375 безробітних, з них 21 учасник АТО, 77 осіб з обмеженою працездатністю.

«  Лютий 2016  »