Головна » Проведено семінар директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

17-19 березня 2016 року на базі Хмельницького  обласного науково-методичного центру культури і мистецтва проведено семінар директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів області на тему: «Перспективи розвитку дитячих мистецьких шкіл в умовах адміністративної реформи».

В рамках семінару 18 березня  відбулося виїзне заняття на базі  Красилівської дитячої музичної школи. Участь в нараді взяли заступник директора Департаменту, начальник відділу навчальних закладів та науки Міністерства культури України Колос Т.М., начальник відділу з питань культури, мистецтва та навчальних закладів управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Цимбалюк С.Д.,    в. о. директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Белеванцев А.В., методисти обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, директори навчальних мистецьких закладів області.

На Красилівщині гостей вітали заступник голови районної державної адміністрації Морозович І.В., головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій  районної державної адміністрації Багрій О.І., директор Красилівської дитячої музичної школи Багінський Л.А., заступник директора школи Сагайдак Л.В.

У вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Морозович І.В. зазначила, що району випала велика честь зустрічати поважних гостей. Вона  побажала  всім плідної роботи, творчої наснаги.

Схвальними оплесками учасники семінару  вітали концертні виступи учнівських та викладацьких колективів  Красилівської  дитячої  музичної школи. Виступи вразили різноманітністю репертуару, професійністю виконання,  не залишили байдужими жодного присутнього.

Учасники семінару мали змогу ознайомитися  з  досвідом  роботи  школи по організації навчально-виховної роботи.

«  Березень 2016  »