Головна » Проведено районний турнір юних правознавців
Проведено районний турнір юних правознавців
  7 грудня 2016 року на базі Красилівської ЗОШ  I-III ступенів №3  в рамках Всеукраїнського тижня права проведено районний турнір юних правознавців. Учасниками турніру були команди «Vivat lex» із ЗОШ I-III ступенів №1, «Фортуна» із ЗОШ I-III ступенів №2,  «A priori»  із ЗОШ I-III ступенів №3, «Кліо»  із ЗОШ   I-III ступенів №4, «Квінтоград» із НВК «Гімназія та ЗОШ  I ступеня», «Западинці» із Западинської ЗОШ I-III ступенів.
  Команди змагались у майстерності представлення команди, розв’язували тести і правові ситуації та продемонстрували ораторську майстерність із теми «Чому держава повинна захищати права дітей».
   Усі учасники продемонстрували сформовані правові знання та компетентності. За результатами трьох конкурсів  змагань   переможцями та призерами стали команди: « A priori»  із ЗОШ   I-III ступенів №3,  «Фортуна» із ЗОШ   I-III ступенів №2, «Кліо»  із ЗОШ   I-III ступенів №4, «Квінтоград» із НВК «Гімназія та ЗОШ   I ступеня», які нагороджені дипломами Управління  відповідного ступеня. За активну  участь  у змаганнях подяками нагороджені команди «Vivat  lex» із ЗОШ I-III ступенів №1 та «Западинці» із Западинської ЗОШ   I-III ступенів.
   Управління освіти, молоді та спорту висловлює подяку усім учням, педагогам-тренерам команд  Гриндію О.Т., Гжимайлу Ю.Д., Конусь Т.С., Семенчуку В.В., Філіпчук Л.В., Федорчук  Л.П.,  усім членам журі та організаторам  турніру - Красилівському РБТДЮ.

«  Грудень 2016  »