Головна » Проведено капітальний ремонт хореографічного залу Красилівського районного Будинку творчості для дітей та юнацтва
  Неабияку роль у вихованні підростаючого покоління відіграє позашкільна освіта. Згідно Закону України «Про позашкільну освіту» позашкільна освіта - сукупність знань, умінь та навичок, що отримують вихованці, учні і слухачі в позашкільних навчальних закладах у час, вільний від навчання в загальноосвітніх та інших навчальних закладах. Позашкільний навчальний заклад - складова системи позашкільної освіти, яка надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців, учнів і слухачів.  Тому одним із пріоритетних напрямків діяльності влади є створення сприятливих умов для розвитку нашої молоді.
  Так, за ініціативи районної державної адміністрації, у 2016 році рішенням сесії районної ради були виділенні кошти з районного бюджету у сумі 221,454,00грн. на капітальний ремонт хореографічного залу Красилівського районного Будинку творчості для дітей та юнацтва. Проектом капітального ремонту передбачалось: заміна вікон, вхідних дверей, системи опалення, паркетного покриття підлоги, дзеркал, шпаклювання та фарбування стін, встановлення двохрядних поручнів для хореографії, монтаж підвісної стелі Armstrong.
  Саме з метою перевірити стан виконаних робіт, 21 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник та заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович здійснили робочий візит до районного Будинку творчості для дітей та юнацтва. Загалом керівникам району оновлений хореографічний зал та якість провелених робіт сподобались.

«  Жовтень 2016  »