Головна » Проведено годину-реквієм «Розіпя’та душа на Хресті всевишньої печалі»
Проведено годину-реквієм «Розіпя’та душа на Хресті всевишньої печалі»
Голодомор 1932-1933 років став національною катастрофою українського народу. Комуністичний режим не міг миритися з існуванням вільних, незалежних від нього людей. Удари завдавалися методично й цілеспрямовано. З українців виймали хліборобську душу, ламали хребет нації. Демографічні, соціально-економічні, історико-культурні наслідки тодішніх злодіянь Україна відчуває й досі.
  25 листопада 2016 року в читальній залі центральної районної бібліотеки до Дня пам’яті жертв голодоморів проведено годину-реквієм «Розіпя’та душа на Хресті всевишньої печалі», в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, секретар міської ради Наталія Олійник, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації. Розпочався захід віршем «Голод» Вадима Крищенка, який прочитала учениця Красилівської дитячої музичної школи Єлизавета Сагайдак. Ведучі заходу бібліотекарі відділу обслуговування Олена Мойсеєнок та Наталія Ткачук ознайомили присутніх в залі з причинами та наслідками цієї жахливої трагедії, яка зачепила своїм чорним крилом і наш Подільський край. Під час заходу викладач Красилівської дитячої музичної школи Ольга Безносюк  виконала «Мелодію» Мирослава Скорика, а учениця Людмила Костюк – пісню «Запали свічку». Присутні в залі переглянули  презентацію «Невиплакані сльози України» та відео «Чорним по білому», «Свідчення тих, хто вижив». Учасники заходу ознайомились з матеріалами книжково-документальної виставки «Чорна сповідь твоя, Україно», де були представлені збірники документів, свідчення очевидців голодомору, художні твори та дослідження вчених на дану тематику.

«  Листопад 2016  »