Головна » Проведенно годину патріотизму "Герої, які творять сьогодення"
Проведенно годину патріотизму "Герої, які творять сьогодення"

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На Сході, під ворожими кулями і «градами», боронять Україну її наймужніші, найкращі сини та доньки. Наблизити перемогу, допомогти захисникам стараються й ті, хто не на передовій.

23 березня в читальному залі Красилівської районної  бібліотеки пройшла година патріотизму «Герої, які творять сьогодення». В заході взяли участь заступник голови РДА Ірина Морозович, головний  спеціаліст відділу культури, національностей та релігій Олена Багрій, учасник антитерористичної операції на сході України Юрій Хворостовський, засновник громадської організації ветеранів війни та учасників АТО «Патріоти Красилівщини», волонтер Сергій Лукіянчук.

На зустріч були запрошенні учні 9 - Б класу Красилівської ЗОШ №3. Присутні в залі з цікавістю слухали розповіді бійця-учасника АТО Сергія Хворостовського про свої військові будні, бойові дії, солдатський побут і Сергія Лукіянчука  про важливість волонтерської допомоги для українських військових. Учасники заходу переглянули  знімки з місць бойових дій,     військові трофеї, а також відеоролик «Українські воїни».

Не приховуючи хвилювання Ірина Морозович від імені всіх присутніх висловила Юрію Хворостовському та Сергію Лукіянчуку глибоку вдячність за мужність, відвагу і побажала їм мирного неба над головою.

Ця зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері і нікого не залишила байдужим, запрошені відповіли на численні запитання присутніх.

Бібліотекарями було підготовлено тематичну виставку «Сила нескорених».

«  Березень 2016  »