Головна » Продовжили роботу по виявленню неоформлених найманих працівників
Продовжили роботу по виявленню неоформлених найманих працівників
3 серпня 2016 року під головуванням заступника голови Красилівської районної державної адміністрації Ірини Морозович відбулось чергове засідання робочої групи по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників. Участь у засіданні взяла голова райдержадміністрації Ніла Островська. На засіданні були присутні: Спеціальний Михайло Михайлович – старший дільничний інспектор Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, Григорій Зубрицький - головний  спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Красилівському районі, представники міської ради, Красилівської ОДПІ, відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації райдержадміністрації.
За результатами засідання вирішено продовжити реалізацію спільних заходів щодо отримання реєстрів фізичних осіб, які здійснюють торгівельну діяльність.
Робоча група провела обстеження закладів торгівлі, перукарень центральної частини,  в ході якого надано рекомендації та роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб.
За попередньо встановленими фактами здійснення підприємницької діяльності 4 фізичним особам-підприємцям, які використовують найману працю та 2 особам, які вели торговельну діяльність не маючи для цього жодного документального підтвердження  зобов’язано з’явитись в Красилівську ОДПІ для письмових пояснень.
За результатами проведеної роботи за період з 13 липня по 03 серпня поточного року зареєструвалось 30 нових фізичних-осіб підприємців та укладено договори з 11  найманими працівниками.

«  Серпень 2016  »