Головна » Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування
Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування
Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,  територіальна громада району!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

Це свято ініціативних та рішучих людей, які сміливо і впевнено беруть на себе відповідальність за управління суспільними справами в інтересах громадян нашої держави Україна. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашого району і держави!

З ініціативи та за  безпосереднього сприяння Президента України Петра Порошенка в нашій державі проходить реформа з децентралізації. Основна мета змін – наблизити владу до людей. За такими змінами – майбутнє держави.

То ж нехай це важливе державне свято вкотре об’єднає всіх нас довкола шляхетної мети – поліпшення соціально-економічного стану красилівщини, підвищення рівня життя її жителів.

З нагоди свята, прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад нашого району. Вашою енергією, професіоналізмом, патріотизмом створюється історія самоврядності Красилівщини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя українського народу.

Міцного здоров’я, щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

Голова районної

державної адміністрації                                                                                         Н.Островська

«  Грудень 2016  »