Головна » Привітали зі славним ювілеєм!
Привітали зі славним ювілеєм!
   8  вересня 2016 року привітати  жительку міста Красилова Софію Яківну Осавалюк зі 100-літтям  завітали голова РДА Ніла Островська, заступник голови районної ради Микола Білик, міський голова Анатолій Жовтан та начальник управління соціального захисту населення в районі Іван Книш. Вручивши подарунки та квіти, вони побажали ювілярці незважати на вік і продовжувати радіти життю. Посадовці зазначили, що пишаються такою довгожителькою у місті і пообіцяли відтепер вітати її щороку. Софія Яківна не приховувала радості, бажала присутнім здоров’я й добра, дякувала, що про неї пам’ятають.

Багато лиха зазнала у своєму житті старенька – пережила важкі роки війни, голодоморів, загартувалась багаторічною невтомною працею.

«Нелегке життя я прожила, дуже важко наробилась, -  бідкається Софія Яківна, - вічно в роботі і в будні, і свята, здається, що й хвилини не відпочивала. Усе життя в колгоспі трудилась, ланковою була. Цілими днями на буряках, - пригадує, - а вночі йдемо снопи носити, бо треба скирту класти. Не було такої роботи, якої б не переробили руки. А зараз думаю, як тоді все встигалось і моглось?». «Тоді вам не було сто років», - кажуть діти й онуки, у колі яких зустрічає 100-ліття красилівчанка. Найрідніші їй люди приїхали подарувати бабусі справжнє свято. «Ми дуже пишаємось нею і поважаємо бабусю. У свої 100 років вона не залишається осторонь справ, ніхто не піде на роботу, щоб не доповісти старенькій, і з роботи йдемо обовязково через її подвір’я», - кажуть, і вбачають її секрет довголіття у доброті, гарному ставленні до людей та любові до праці.

«Дякувати Богу, що не самотня моя старість, що у мене такі хороші діти, - каже Софія Яківна, - завжди з розумінням ставляться до моєї старечої немочі, підтримують, стоять за бабусю горою», - радіє ювілярка. А втіхи у неї вистачає – пятеро онуків, вісім правнуків та четверо праправнуків має.

Поважний 100- літній ювілей – не лише приємна подія у родині, а й у місті, адже не так вже й багато у нас довгожителів, які є очевидцями подій цілого століття!

Олеся Войтова

«  Вересень 2016  »