Головна » Привітали енергетиків району з професійним святом
Привітали енергетиків району з професійним святом
 23 грудня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан в районному будинку культури привітали працівників енергетичного комплексу району з професійним святом. Урочистості з нагоди відзначення Дня енергетика розпочались з вітальних виступів та нагороджень від керівників району та міста.
 Так, Ірина Володимирівна у своєму виступі – привітанні зазначила: «Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею доносите до кожної оселі, кожного підприємства Красилівщини. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших. Люди, які присвятили себе енергетиці – стійкі характером, мужні і віддані обраній професії. Нехай завжди їм світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!»
  Далі були нагородження. Так, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня енергетика керівники району нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

– ЛЕЩУКА Андрія Дмитровича – начальника дільниці №1 підрозділу маркетингу і збуту Красилівського району електричних мереж  ПАТ „Хмельницькобленерго”;

– МАСЛОВСЬКОГО Олександра Михайловича – електромонтера з експлуатації розподільчих мереж виробничої дільниці №3-А Красилівського району електричних мереж  ПАТ „Хмельницькобленерго»;

– ШАХОВАЛ Ганну Прокопівну – начальника дільниці №2 підрозділу маркетингу збуту Красилівського району електричних мереж  ПАТ „Хмельницькобленерго».

Також присутніх у залі вітали міський голова Анатолій Жовтан та директор Красилівського РЕМ Ігор Франчук.

Творчі колективи  та окремі виконавці району  подарували присутнім цікаву концертну програму та гарний настрій.

«  Грудень 2016  »