Головна » Презентація книги «А пам'ять квітами цвіте…» упорядник Галина Косюк.
Презентація книги «А пам'ять квітами цвіте…» упорядник Галина Косюк.
Днями в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги «А пам'ять квітами цвіте…» (Спогади. Відгуки. Твори), упорядник Галина Косюк, присвяченої 58 – й річниці від дня народження поетеси Катерини Куян. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, секретар міської ради Наталія Олійник, мама поетеси Ганна Куян, представник БФ «Зміцнення громад» Мирослава Олійник, голова СК «Кузьминський» Анатолій Михайлюк, заступник директора Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Валентина Маковська, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Олена Заїка, начальник архівного відділу Тетяна Шевчук, редактор газети «Красилівський замок» Іван Длужневський, завуч Антонінської ЗОШ І – ІІІ ст. Валерій Синюк, лауреати районної літературної премії ім. К.Куян провідний методист районного будинку культури Євгена Сич, вчитель української мови та літератури Красилівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 Ніна Синиця та консультант магазину МТС Оксана Кремінська.
Ведучі заходу бібліотекарі відділу обслуговування Олена Мойсеєнок, Інна Сабат і Юлія Рабцун розповіли про життєвий та творчий шлях Катерини Куян. Галина Косюк поділилась спогадами, як в неї виник задум видати цю книгу, враженнями про творчість талановитої землячки та щиро подякувала за фінансову підтримку у виданні збірки директору БФ «Зміцнення громад» Тетяні Василик, голові правління СК «Кузьминський» Анатолію Михайлюку, директору ТОВ «Агрокрай» Олегу Білявцю. Перед учасниками заходу виступили Ніла Островська, Василь Пасічник, Наталія Олійник, Мирослава Олійник, Анатолій Михайлюк, Валентина Маковська, які подякували упоряднику книги Галині Косюк, адже завдяки її скрупульозній праці книга вийшла в світ. Олена Мойсеєнок, Інна Сабат і Юлія Рабцун познайомили присутніх в залі з структурою книги; читали спогади сина поетеси Олександра Дерев’яги, шанувальниці її творчості красилівчанки Галини Федик та вірші Катерини Куян. Теплими словами про талановиту землячку відгукнулись лауреати районної літературної премії ім. К.Куян Євгена Сич та Оксана Кремінська, які прочитали свої поетичні присвяти. Валерій Синюк щиро подякував упоряднику книги і відмітив, що поетичне слово Катерини Куян звучить на уроках  у школах, знайшло свого читача. Він розповів, що вчитель початкових класів їхньої школи Людмила Синюк розробила методичний посібник «Життя продовжується в слові», який пропонує вчителям систему уроків позакласного читання за творами поетеси – землячки для школи І ст. Наприкінці презентації редактор газети «Красилівський замок» зі словами подяки звернувся до Галини Косюк за видану книгу. Під час заходу присутні переглянули слайдову презентацію та ознайомились з книжково – ілюстративною виставкою «Чисті хвилі поезії Катерини Куян». По завершенні презентації учасники заходу відвідали могилу Катерини Куян в с.Ключівка і поклали квіти.
За інформацією сайту Красилівської центральної районної бібліотеки

«  Липень 2016  »