Головна » працювала робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації
  03 листопада працювала робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників.
  Робоча група провела обстеження закладів торгівлі, громадського харчування та інтернет послуг по вул. Центральна (в районі школи №1, НВК та поліклініки),  в ході якого надавала рекомендації щодо правил зберігання і відпуску продуктів харчування та роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб та порядку їх оформлення.
   За встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено 3 акти обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), зайняття господарською діяльністю без державної реєстрації. Окрім того, в усіх обстежуваних продовольчих магазинів виявлені факти порушення товарного сусідства при зберіганні продуктів харчування (сира та готова продукція зберігається разом).
  У разі нездійснення державної реєстрації та не оформлення найманих працівників дані фізичні особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«  Листопад 2016  »