Головна » Працювала робоча група
Працювала робоча група
  24 листопада 2016 року працювала робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників.
  Робоча група провела обстеження закладів торгівлі, громадського харчування та перукарень, заклад з ремонту побутової техніки, спортивний клуб «Енерджі» по вулицях Грушевського та Гайдара в ході якого надавала рекомендації та роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб та порядку їх оформлення.
  За встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено 2 акти обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), зайняття господарською діяльністю без державної реєстрації.
  У разі нездійснення державної реєстрації та не оформлення найманих працівників дані фізичні особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
  З вересня по листопад 2016 року за встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено 7 актів обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), зайняття господарською діяльністю без державної реєстрації.
   З початку року за результатами роботи робочої групи додатково залучено до державної реєстрації 77 фізичних осіб-підприємців, та укладено трудові відносини з 162 найманими працівниками. Внаслідок легалізації "тіньової” зайнятості сума коштів, що надійшла до міського бюджету становить  - 49,5 тис.грн.

«  Листопад 2016  »