Головна » Покращено дизайн та благоустрій закладу культури
Покращено дизайн та благоустрій закладу культури
  Українська культура — це плід талановитого народу, який несе по життю традиції і духовні цінності нашої країни. Історія українського народу нерозривно пов’язана з певними цінностями і традиціями. Однією з таких цінностей і є українська вишиванка.
  Традиційно найпоширеніший колір вишиванки — це білий, який символізує чистоту, ніжність і первозданність. Чорний же цвіт української вишиванки традиційно був кольором незадоволеності і печалі. У нинішній час вишиванка переживає еру певного відродження, адже останніми роками країну охопило прекрасне почуття патріотизму, наслідком чого стала підтримка національних традицій. Елементи української вишивки все частіше використовуються в дизайні.
  Орнаменти з вишивки з кожним днем стають все більш популярними. Сьогодні їх втілюють не лише на сорочках, але й на будь-якому сучасному вбранні, на автомобілях та навіть на бруківках, які укладені біля закладів соціальної сфери. Саме біля прибудинкової території Красилівського районного Будинку культури  було покладено елементи вишивки, нащо  з районного  бюджету  направлено 224,8 тис. грн. Адже вишиванка завжди була нашим національним символом, нашою гордістю та автентичною ознакою.
  Замощення прибудинкової території  виконано бруківкою, на сірому фоні якої чітко окреслені геометричні елементи червоного, чорного та білого відтінків. Це дало змогу значно  покращити дизайн та  благоустрій закладу культури.

«  Жовтень 2016  »