Головна » Подолання наслідків стихії
Подолання наслідків стихії
  Протягом 13-14 листопада на території Красилівського району за добу випала двомісячна норма опадів у вигляді мокрого снігу, що супроводжувався поривами вітру та хуртовинами. На окремих ділянках доріг снігові перемети сягали 1,5 м. Від світла було відключено 52 населених пункти.
  На чергову службу рятувальників надійшло більше 100 повідомлень про надання допомоги громадянам, які опинились у сніговому полоні. Співробітники Красилівського районного сектору ДСНС в Хмельницькій області звільнили близько 30 автомобілів, вантажівок та рейсових автобусів. Безпосередньо із снігової пастки, коли автомобілі були відрізані від сполучення, а пасажирам загрожувала пряма небезпеки замерзнути у заметах, врятовано майже 100 людей.
  Для надання допомоги дорожнім службам у розчищенні доріг цілодобово працювала інженерна техніка за угодами між сільськими радами та агроформуваннями в кількості 37 одиниць, а також аварійно-рятувального загону спецпризначення, а це шляхопрокладач БАТ-м.
  Всього для ліквідації стихії було задіянно 48 одиниць техніки:

Філія Красилівський райавтодор – 2 од.

Красилівська ЖЕК – 4 од.

Облавтодор – 2 од.

Агроформування  - 37

ДСНС – 3 од.

Співробітники Красилівського районного сектору ДСНС в Хмельницькій області спільно з сектором з питань цивільного захисту населення та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації 13.11.2016 року вдалося оперативно дістатися до Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів та провести пуско - налагоджувальні роботи по запуску бензинового генератора, яки придбаний з рахунок коштів районного бюджету та знаходиться в районному матеріальному резерві, для забезпечення котельні електропостачанням.

«  Листопад 2016  »