Головна » «Подаруй дитині щасливе літо!»
«Подаруй дитині щасливе літо!»

З 1 квітня по 20 липня Красилівська районна державна адміністрація, Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації оголошує благодійну акцію «Подаруй дитині щасливе літо!», метою якої є забезпечення якісного й змістовного відпочину та оздоровлення дітей району, в першу чергу, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Кожен бажаючий може взяти участь в Акції: посприяти в підготовці до оздоровчого сезону дитячого оздоровчого табору «Подолянчик» у смт Антонінах; придбати путівки для дітей пільгових категорій; долучитися до покращення якості харчування та цікавого дозвілля.

Заради дитячого добробуту потрібно об’єднувати зусилля влади, громадських організацій, фондів, спілок, бізнесу, благодійників, та й окремо кожної людини, працювати в єдності, маючи спільну мету: охопити всіх дітей справжньою турботою, дати можливість зростати здоровими, щасливими, відчуваючи захист і підтримку.

Здійсніть дитячі мрії з благодійною акцією «Подаруй дитині щасливе літо!»

Віримо у ваше розуміння та підтримку підростаючого покоління Красилівщини.

«  Квітень 2016  »