Головна » Освітяни району відзначили професійне свято
Освітяни району відзначили професійне свято
  З  нагоди Дня працівників освіти 30 вересня 2016 року у районному Будинку культури відбулись урочистості  за участю представників районної, міської влади,  управління  освіти, молоді та спорту  і делегацій від усіх педагогічних колективів району.
  Слова щирих вітань, вдячності за сумлінну працю, за відданість обраній професії лунали на адресу освітян від голови Красилівської райдержадміністрації Островської Ніли Василівни, голови Красилівської районної ради Пасічника Василя Савовича, заступника  міського голови Слободенюк Марини Олександрівни, начальника управління освіти, молоді та спорту  Заїки Олени Михайлівни, голови райкому профспілки працівників освіти  Снігура Володимира Івановича, начальника відділу культури, національностей та релігій  Грицюк Інни Петрівни, представника Благодійного фонду «Зміцнення громад» Сварог Вест Груп Олійник Мирослави Анатоліївни.
   Лейтмотивом у виступі очільниці району лунали слова вдячності за  нелегкий труд і терпіння, мудрість і професіоналізм, чуйність і щиру любов до дітей. «Внесок і відповідальна місія вчителів були і будуть для нас надзвичайно важливими.  Дякую вам від усього серця за вашу працю, дорогі вчителі! Вашими знаннями та серцями сьогодні створюється нова Україна!  Слава вам! Слава Україні!», - підсумувала Ніла Василівна.
   Сумлінна і творча праця педагогів загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, ПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», Красилівської та Антонінської дитячих музичних шкіл гідно відзначені на обласному та  районному рівні. Так згідно спільного розпорядження голови райдержадміністрації та голови районної ради за сумлінну працю на освітянській ниві, заслуги в реалізації державної політики в галузі освіти України, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Ніла Островська та Василь Пасічник нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

- Антонюка Олексія Петровича – інженера господарської групи управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації;

- Габельчук Юлію Віталіївну – керівника клубу «Знайди себе» Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей»;

- Жибак Любов Богданівну  – заступника директора з навчально-виховної роботи Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна;

- Кучер Олену Федорівну – учителя іноземної мови Красилівського навчально - виховного комплексу „Гімназія та ЗОШ І ступеня”

- Марценюка Анатолія Валерійовича – заступника директора з навчально-виховної роботи Севрюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Мординську Лілію Віталіївну – директора Антонінської дитячої музичної школи;

- Ружицьку Наталію Андріївну – директора Слобідко - Красилівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Сагайдак Ларису Володимирівну – заступника директора з навчально – виховної роботи Красилівської дитячої музичної школи;

- Слободянюк Галину Борисівну – майстра виробничого навчання Державного професійно-технічного навчального закладу «Красилівський професійний ліцей».

Напередодні професійного свята  на освітянську Дошку пошани «Алея педагогічної слави» занесено педагогічний колектив Красилівської ЗОШ I-III cтупенів №4 ім. П.Кізюна та кращих освітян  району, які своєю працею внесли особистий вклад у розвиток  освіти: директора Корчівської ЗОШ  I-III cтупенів Панасюка Павла Івановича,  заступника  директора із навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 м. Красилів учителя-методиста Кравчук Тетяну Андріївну, учителя  англійської мовиКрасилівського НВК Тимчук Світлану Василівну, керівника гуртка Антонінського Будинку творчості дітей та юнацтва Первака Олександра Михайловича, завідувача  дошкільного закладу №6 м. Красилів Бровчук Ірину Федорівну, директора Центру практичної психології Слободяна Ігоря Івановича,  завідувачку райметодкабінету управління освіти Глущук Наталію Степанівну, голову профспілкового комітету Антонінської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гиляку Ларису Миколаївну.

Представник Благодійного фонду «Зміцнення громад» Сварог Вест Груп Олійник М. А. вручила премії та стипендії педагогам району.

Теплі душевні слова вітань були висловлені ветеранам педагогічної праці та молодим, новопризначеним педагогам.

Окрасою свята стали виступи гуртківців-вокалістів  та юних барабанщиць Красилівського районного Будинку творчості для дітей та юнацтва, вихованців танцювальних гуртків Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, районного будинку культури, вихованців дошкільного навчального закладу №4 м. Красилів, вихованців та викладачів Красилівської дитячої музичної школи.

Також від урочистих зборів було покладено корзини квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку та Героїв України.

«  Вересень 2016  »