Головна » Останнім змінам в податковій реформі 2016 року був присвячений семінар для платників податків

26 січня 2016 року в приміщенні  Красилівської РДА відбувся семінар на тему: «Останні зміни в  Податковому законодавстві України та їх практичне застосування».

З вітальним словом відкрила семінар начальник управління юридичних осіб Г.С.Кравець,  яка коротко ознайомила платників податків зі змінами в  Податковому законодавстві.

На семінарі були присутні Гуменюк А. Ф. – директор аудиторської фірми "Аудит-Поділля", кандидат економічних наук та Мельник С. О. – головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за декларування ПДВ ГУ ДФС у Хмельницькій області.

Гуменюк А. Ф. – директор аудиторської фірми "Аудит-Поділля", кандидат економічних наук, яка проінформувала всіх про основні зміни в податковому законодавстві на 2016 рік. Також йшлося про сплату ПДФО, ЄСВ, єдиний податок,  про спрощену систему оподаткування, фінансову звітність за 2015 рік - основну для розрахунку податку на прибуток: як правильно закрити 2015р., нарахування податку на прибуток, списання до оцінки на нерозподілений прибуток, закриття рахунку 79, нарахування резервного фонду, закриття субрахунку 443.

Також вона розповіла про ”Трудову квоту”: розмір квоти і кого включати, заповнення звітності, штрафи за невиконання квоти і подання звітності, про особливості заповнення і подання ФОП - загальносистемником  і єдино податником звіту з ЄСВ за себе.

Мельник С. О. – головний державний ревізор-інспектор відділу контролю за декларування ПДВ ГУ ДФС у Хмельницькій області висвітлила про систему електронного адміністрування ПДВ, а також про електронні рахунки платників у системі електронного адміністрування ПДВ, про подання звітності та розрахунки з бюджетом, про спеціальний режим оподаткування у  сільському господарстві

Наприкінці семінару було обговорено Закон України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України ».

Завершальна частина семінару відбулась у форматі конкретних запитань – відповідей та дискусії учасників. Жодне запитання не залишилось без відповіді, оскільки робота фахівців ДФС, спрямована на пропаганду добровільної сплати податків.

«  Січень 2016  »