Головна » Особистий прийом голови райдержадміністрації
Особистий прийом голови райдержадміністрації
  4 жовтня 2016 року   голова  райдержадміністрації Ніла Островська провела особистий прийом громадян. З метою забезпечення постійного зв’язку між державою та громадянином та поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення керівники райдержадміністрації постійно проводять особисті прийоми, на які мешканці району приходять за вирішенням своїх проблем.
  Так і цього разу жителі с.Велика Медведівка звернулись з проханням допомогти у вирішенні питання щодо  виплати коштів за  користування земельними ділянками (сіножаттями) орендарем СТОВ «Довіра». Зі слів заявників дані земельні ділянки обробляються орендарем як рілля, а сплата за оренду землі проводиться як за сіножаття. Далі житель с.Заслучне звернувся з проханням допомогти визначити якість води в криниці. В свою чергу, жительку с.Волиця-1 турбувало питання щодо підсипання дороги та відведення води від її домогосподарства, так як при значних опадах вода підтоплює подвір’я заявниці.
   Слід зазначити, що жителі району звертаються до влади не тільки в визначені дні. Майже щодня на прийом до голови райдержадміністрації приходять відвідувачі. Питання, з якими вони звертаються зазвичай носять особистий характер (земельні, допомога в облаштуванні домогосподарства, спірні питання між сусідами та ін.).

«  Жовтень 2016  »