Головна » Оновлений корпус дошкільного навчального закладу №1 "Веселка" гостинно відчинив свої двері малятам

01 вересня 2016 року в м.Красилів відбулась ще одна визначна та радісна подія – відкриття реконструйованого корпусу дошкільного навчального закладу № 1 „Веселка” Красилівської міської ради.

Це стало можливим завдяки узгодженій співпраці Красилівської міської ради, Красилівської районної державної адміністрації та адміністрації ДНЗ № 1 „Веселка”.

Сьогоднішня подія була б неможливою без фінансової підтримки реконструкції цього приміщення на рівні держави. На реконструкцію старого корпусу дитячого садочка вдалося залучити кошти державного фонду регіонального розвитку в розмірі понад 5,0 млн. гривень. Не залишились осторонь і депутати Красилівської міської ради, які виділити з міського бюджету на співфінасування проекту кошти в сумі 1,5 млн. гривень.

В наш час будувати і відкривати нові соціальні об’єкти – нелегка справа. Не зважаючи на це, маленьких красилівчан чекає красиве, комфортне, затишне приміщення, в якому розмістилися три групи загального розвитку та новий харчоблок, укомплектований сучасним обладнанням. З відкриттям нового корпусу, місто частково вирішить проблему охоплення дітей дошкільною освітою.

З радісною подією усіх присутніх привітали голова  районної державної адміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан,  начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Заїка та завідувач ДНЗ № 1 „Веселка” Наталія Гончарук.

Вихованці Красилівського міського будинку культури та ДНЗ  № 1 „Веселка” і учасники танцювального клубу „Імпрес” подарували присутнім святковий концерт.

За інформацією сайту міської ради

«  Вересень 2016  »