Головна » "Ой на Івана, та й на Купала"
"Ой на Івана, та й на Купала"
7 липня 2016 року в м. Красилів (урочище Левада) відбулося районе фольклорне свято «Ой на Івана, та й на Купала». Театралізоване дійство розпочалося чарівним купальським дійством з хороводами.
У концертній програмі узяли участь зразковий фольклорний гурт «Родовід» Антонінської дитячої музичної школи (керівник Тетяна Підберезна), народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» (керівник Василь Панасюк), вокальна група «Барви» Красилівської дитячої музичної школи (керівник Таїсія Данилюк), вокальна група Волицькодругого сільського Будинку культури  (керівник Майя Лисайчук), жіноча вокальна група клубу с.Каламаринка  ( керівник Галина Юрченко), жіноча вокальна група «Дібровонька»   клубу  с. Слобідка Красилівська (керівник Наталія Ружицька), вокальна жіноча група «Берегиня» клубу с.Чернелівка (керівник Наталія Холод), вокальна група Красилівського міського Будинку культури (керівник Микола Калюк), вокальний дует Марини і Катерини Цинюк Корчівського сільського Будинку культури, солісти міського Будинку культури, Красилівської дитячої музичної школи.
Глядачів порадували своїми виступами наймолодші учасники Августина Дорофій та Іллюша Гринчук із с. Волиця Друга.
Красилівчани активно брали участь у спортивно-силових змаганнях, спільно організованих Красилівської міською радою, управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Хмельницьким обласним та Красилівським міським Центрами  фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Зорганізувавшись у команди, гості свята змагалися в таких видах спорту як волейбол, перетягування канату, гра ЮКА. Також, визначалися переможці змагань з армреслінгу, дарцу, піднятті гирі (32 кг) та присіданні з мішком. Для наймолодших поціновувачів спорту проводилися естафети та спортивні конкурси.
Усім переможцям вручено індивідуальні та командні подарунки від Красилівської міської ради та Хмельницького обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Присутні на святі мали змогу скоштувати українських традиційних страв та придбати сувеніри.
По завершенню районного дійства свято продовжилося дискотекою.

«  Липень 2016  »