Головна » Обговорили питання взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми
  06 жовтня 2016р. управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації організовано проведення тренінгу для  представників держструктур району в рамках реалізації регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».
  Проект реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.
  Виконавчим партнером  Проекту у Хмельницькій  області є  Благодійний Фонд «Ксена», співробітники якого мають 12-річний досвід надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми.
  Під час тренінгу представники державних структур підвищили свою обізнаність щодо законодавства у сфері протидії торгівлі людьми та покращили спроможність виявляти постраждалих від цього злочину, надавати їм допомогу та підтримку відповідно до Закону України «Про протидію торгівлі людьми» в умовах розвитку державного Національного механізму взаємодії суб’єктів.
   В Україні вже більше 200 громадян отримали від держави статус осіб,  що постраждали від торгівлі людьми. Серед них - чоловіки, жінки та діти, які є українцями або іноземцями.
   Постраждалі особи мають право отримати від держави соціальний супровід, психологічну, медичну допомогу,  разову матеріальну виплату  тощо. Значну реабілітаційну підтримку надає  БФ «Ксена» у партнерстві з міжнародними організаціями. Звертатись:

Благогдійний фонд «Ксена»
Контактна особа :  Устинова Оксана