Головна » Обговорили питання будівництва водогонів
Обговорили питання будівництва водогонів
  08 листопада 2016 року під головуванням т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації  Ващука Григорія Івановича  в приміщенні Красилівської райдержадміністрації за участю першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації Склонного Дмитра Васильовича, заступника начальника управління фінансів Красилівської райдержадміністрації Дунець Надії Петрівни, депутата Хмельницької обласної ради Білявця Олега Петровича відбулось виїзне засідання робочої групи з питання обстеження водопровідних свердловин Хмельницької області. На засіданні були присутні голови сільських рад Красилівського району, обстежуваних територій, які входять до басейну річки Случ та Чернелівського водосховища.
   У зв’язку з  природними явищами, які призвели до зниження ґрунтових вод, місцеві жителі потерпають від нестачі води в криницях, тому на порядку денному засідання робочої групи обговорено фінансування будівництва  водогонів на територіях Малоклітнянської, Глібківської, Заслучненської та Чернелівської сільських рад, які входять до зони дії депресійної воронки Чернелівського водосховища. Сільські ради виготовили проектно-кошторисну документацію. Будівництво водогонів мешканцям сільської місцевості потребує значних фінансових ресурсів. Тому за результатами засідання робочої групи голови сільських рад вирішили звернутись до обласної  та Хмельницької міської рад з проханням співфінансування зазначених проектів.
   Робоча група ознайомившись з проектно-кошторисною документацію рекомендувала зазначеним головам сільських рад розпочинати необхідний комплекс робіт по будівництву та реконструкції водопровідної мережі підзвітної території. А також, при формуванні бюджету 2017 року, передбачити кошти для проведення незалежного інженерно-геологічного дослідження та аналізу території у зоні дії депресійної воронки Чернелівського водосховища.

«  Листопад 2016  »