Головна » Новорічними вогнями засіяла головна ялинка міста
Новорічними вогнями засіяла головна ялинка міста
  19 грудня 2016 року, в День Святого Миколая,  на площі Незалежності відбулось урочисте  відкриття головної ялинки міста.
  Зі святкової сцени до присутніх звернулись голова  райдержадміністрації Ніла Островська,  міський голова Анатолій Жовтан та голова  районної ради Василь Пасічник. Керівники району та міста привітали красилівчан і гостей міста зі святом Святого Миколая, відкриттям міської ялинки та початком різдвяно-новорічних свят, побажали дітям і дорослим щастя, міцного здоров’я, гарного настрою, здійснення мрій та веселих свят, а Україні – миру, злагоди й процвітання.
  Гарний, святковий настрій подарували усім присутнім на святі працівники та вихованці Красилівського міського будинку культури, Красилівського районного будинку культури, Красилівської дитячої музичної школи. Вихованці Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва в костюмах казкових героїв провели разом з дітками конкурси, розваги та новорічні хороводи навколо ялинки. Також, вже стало доброю традицією в цей день роздавати подарунки найменшим жителям району та міста, які в будиночку Святого Миколая розказували віршики.
  Жителі та гості Красилова, які завітали на свято, разом із Святим Миколаєм засвітили вогні на загальноміській новорічній ялинці.

«  Грудень 2016  »