Головна » Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду
12:17
Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду

   09 лютого 2016 року голова районної державної адміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих підприємств, установ, організацій району. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Пасічник.

  На нараді розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району

Голова райдержадміністрації Ніла Островська  повідомила, що трагічно загинув військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади, старший солдат Олександр Кшевіцький, уродженець с.Радісне

Зараз ми маємо об’єднатися і достойно віддати честь загиблому герою Олександру.

 

   Заслухали:

  Шишина Олексія Сергійовича – начальника Красилівської  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області, який довів до відома присутніх, що   виконання по місцевому бюджеті 22 %, підприємства допустили недоїмку 53,7 тис. грн. В ОДПІ проходить скорочення працівників, з початку року скорочення відбулося на 36%.

   Бачинського Юрія Станіславовича – в.о. головного лікаря Красилівської ЦРЛ, який повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 261 хворий. Виписано – 179, проліковано – 181 громадян. Народилося 9 дітей. З діагнозом «ГРИП_ГРВІ» звернулося 381 хворий, в т.ч. 237 дітей, з цим діагнозом госпіталізовано 44 хворих, в т.ч. 29 дітей.

   На цьому тижні заплановано прийняти участь у підсумковій нараді заступників головних лікарів з медичної частини ЛПЗ області.

   Шпаченко Марію Михайлівну – заступника головного лікаря районного центру ПМСД, яка доповіла, що в районі перевищено епідемпоріг по захворюванності на ГРВІ у сільській місцевості, місто за даним діагнозом йде на спад.

   На цьому тижні розпочалися виїзди огляди-перевірки щодо стану роботи та умов праці ФАП/ФН Антонінської амбулаторії ЗПСМ, планується провести перевірку щодо дотримання внутрішнього трудового розпорядку працівниками Красилівських амбулаторій та розробити графік виїздів пересувного флюорографа для населення Заслучненської та Великозозулинецької АЗПСМ.

   Заїку Олену Михайлівну -  начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, яка зазначила, що в зв’язку з захворюваністю школярів на ГРВІ у сільській місцевості призупинено навчання у 3 навчальних закладах району (с.Чернелівка, с. Корчівка, с. Печеськи).

   Головою райдержадміністрації було наголошено, що відповідно до листа міськміжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, пороговий рівень захворюваності на ГРВІ перевищив  допустимий і ми маємо відповідно ревгувати.

   Начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації роінформовано, що планується впровадження проекту «Інтелект України», метою якого є впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку  інтелектуально здібних дітей. Проект стартує у Красилівському НВК «Гімназія та ЗОШ І ступенів».

   02-03 лютого 2016 року відбулося засідання атестаційної комісії управління освіти, молоді та спорту на якому розглядалося питання професійної діяльності керівників навчальних закладів.

 Бондаря Миколу Івановича – начальника управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації, який доповів, що агроформування району  на цьому тижні підживили озимину. В районі збільшилось поголів’я великої рогатої худоби. Управлінням надається практична допомога в перепідготовці та навчанні механізаторських кадрів на базі Красилівського професійного ліцею.

  Вжешневського Олександра Валерійовича - начальника відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, який повідомив, що на цьому тижні здійснено реєстрацію 52 земельних ділянок, надано 86 відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів та 103 витягів з нормативно-грошової оцінки про земельні ділянки.

   Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області видано 8 наказів про надання дозволів на виділення земельних ділянок учасникам АТО. Залишається проблемним питання надання земельних ділянок учасникам АТО Антонінської селищної ради. Дане питання стоїть на контролі.

   Також проводиться робота по резервуванню земельних ділянок, що будуть надаватися учасникам АТО,

Головою райдержадміністрації було наголошено, що учасники АТО в першу  чергу мають реалізовувати своє право на отримання земельної ділянки.

Окрім того було зазначено на те, чи укладені усі договора оренди на не витребувані земельні частки (паї) на території сільських рад Красилівського району, адже це є значні кошти, які мають поступити до сільських бюджетів. По зазначеному питанню буде проведено роботу з кожною сільською радою індивідуально.

  Книша Івана Федоровича – начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, який довів до відома, що продовжується робота по призначенню субсидій та виплаті усіх видів допомог.  На цьому тижні прийнято  189 нових  заяв на призначення субсидій. Розпочали поступати надходження дитячих допомог. Залишається проблемним питання пільгового перевезення пасажирів, оскільки відшкодування з державного бюджету поки що не має.

Ніла Островська вкотре наголосила, що правом пільгового проїзду користуються пасажири тільки міського транспорту, оскільки дане зобов’язання взяла на себе Красилівська міська рада. Райдержадміністрацією погоджено з перевізниками району про здійснення безкоштовного проїзду учасників АТО та учасників бойових дій на території інших держав. Щодо проїзду інших пільгових  категорій населення – питання вирішується.

  Квятковського Сергія Францовича – директора Красилівського територіального центру соціального обслуговування, який повідомив, що центром проводяться усі розрахунки для того, щоб  відкрити реабілітаційний центр для дітей з вадами здоров’я у м. Красилів, що дасть можливість таким дітям  краще адаптуватися у житті.

  Багрій Олену Іванівну – головного спеціаліста відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації, яка оголосила, що  мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав  відбудеться 15 лютого о 10.00 год біля пам’ятного знаку воїнам, що загинули в Афганістані.  Заходи  продовжаться великому залі адмінбудинку.

 Максимчук Наталію Василівну – начальника відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, яка повідомила, що підписано тимчасовий договір на перевезення пасажирів із ПП Розізнаним В.Д.  та відновлено рух на маршруті Красилів-Кошелівка з 8 лютого поточного року. Проблем з безкоштовним  перевезенням учасників АТО та бойових дій  не має.

   Зібрано інформацію щодо потреби в паливних матеріалах бюджетними установами району на  опалювальний період 2016 року, а також підготовлено звіт про стан реалізації Програми енергозбереження Красилівського району на 2011-2015 за 2015 рік.

  Косінського Вадима Миколайовича – начальника Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, який повідомив, що на  минулому тижні сталася пожежа в житловому будинку в  с.Яворівці, в результаті якої загинула власниця будинку.

  Римарчук Оксану Вікторівну – начальника районного центру зайнятості, яка довела до відома, що на обліку безробітних перебуває 1351 особа, з них 20 учасників АТО, вимушених переселенців 5.  Надійшло 16 вакансій, з яких 11 укомплектовано.  Направлено на роботи тимчасового характеру 14 безробітних.

   Панченка  Віктора Дмитровича – начальника Красилівської філії «Райавтодор», який повідомив, що  розпочав роботу Старокостянтинівський асфальтний завод. Філією проводяться роботи по вирубці насаджень на закритих ділянка доріг. Планується проведення ремонтних робіт об’їзної дороги в м.Красилів.привітання голови
Календар
«  Лютий 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0