Головна » Наші таланти тобі, Україно!
Наші таланти тобі, Україно!

17 березня 2016 року  проходив  обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.  Тема огляду  «Наші таланти тобі, Україно!». Виступи учасників оцінювало компетентне журі у складі: Гончарука Г.М. – директора Хмельницького  обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Жолобок Н.В. – заступника директора з навчальної роботи центру, Кірпоти І.А. – завідувача навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів, Митко О.М., Пасічник О.А., Барабаш В. П. – методистів ХОЦНТТУМ. У заході взяли участь Морозович І.В. – заступник голови Красилівської РДА, Білик М.М.  – заступник голови Красилівської районної ради, Заїка О.М. – начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА.

Журі у виступах конкурсантів оцінювало художній рівень репертуару, виконавчу майстерність, сценічну культуру виконавців, музичне виконання та супровід, постановку номерів, художнє оформлення виставки, технічність та якість виконання виробів з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

Свої таланти та вміння презентували вихованці Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва (керівники Якимлюк М.В., Гуменюк В.І., Семякова Т.В.), Антонінського НВО (керівник Підберезна Т.В.), учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівники Стаховська І.П., Ткачук А.І.), Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ( керівник Ященко Н.М.), Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (керівники Шаховал О.І., Заїка І.П., Васьковський В.В.), Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ім. П.Кізюна (керівник Заруденська Ю.С.), Красилівського НВК (керівники Кравчук Л.Д., Гуменюк В.І., Ковтун В.О.), Волицької ЗОШ І-ІІІ ст. ( керівник Пасічник Л.С.), В.Зозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Костюк А.А.),  Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Тустановська Т.В.) Яворовецької ЗОШ І-ІІ ст.(керівник Маначин Л.Б.).У запропонованій концертній програмі взяли участь 280 дітей з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які вразили присутніх високою майстерністю у вокальному, хореографічному, інструментальному, фольклорному та літературно-мистецького жанрах. Позитивні емоції подарували присутнім ведучі концерту.Друга частина заходу розпочалася з екскурсії по виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яку відмінно провели вихованці  Красилівського районного будинку  творчості дітей та юнацтва. На  виставці було представлено 100 робіт у 30 техніках. Цікаво пройшли майстер-класи які провели вихованці гуртків «Іграшка-сувенір» (керівник Галазюк І.Л.), «Народна творчість» ( керівник Ротман О.О.), «Писанкарство» (керівник Федченко М.О.),«Плетіння» (керівник Голенко Р.Д.), «Крій та шиття» (керівник Потапова С.П.), «Вишивка» (керівник Ленська Т.М.), «Паперопластика» ( керівник Шерепенко О.В.)

Члени журі високо оцінили огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та  побажали талановитим учасникам  руху вперед, впевненості у собі та творчих злетів,  а керівникам плідної праці та перемог.

«  Березень 2016  »