Головна » На Красилівщині з виїзним прийомом побував тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний
  28 вересня 2016 року тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний провів виїзний прийом громадян на Красилівщині за участю голови Красилівської райдержадміністрації Ніли Островської. З метою забезпечення постійного зв’язку між державою та громадянином та поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення керівники облдержадміністрації постійно проводять виїзні прийоми, на які мешканці районів приходять за вирішенням своїх проблем.
  Першим на прийом до очільника області прийшов мешканець м.Красилів - депутат міської ради з проханням допомогти у вирішенні питання щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та щодо забезпечення водопостачання на одній з вулиць м.Красилів, оскільки в криницях мешканців вулиці відсутня вода. Далі до Олега Вікторовича звернулась мешканка м.Красилів з питанням щодо надання матеріальної допомоги, оскільки вона постраждала внаслідок пожежі, що сталась в її власній оселі. Також до Олега Гуменного з колективним зверненням прийшли мешканці одного з гуртожитків м.Красилів щодо підключення будинку до централізованої системи опалення (зазначимо: гуртожиток був відключений від тепломережі внаслідок боргу за теплопостачання).
  Олег Вікторович уважно вислухав кожного заявника, надав відповіді та аргументовані роз’яснення з окремих питань щодо шляхів їх вирішення, а також доручив відповідним структурам, до компетенції яких належить розгляд піднятих проблем, вжити заходів щодо вирішення.

«  Вересень 2016  »