Головна » НА КРАСИЛІВЩИНІ СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
НА КРАСИЛІВЩИНІ СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ «ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ»
  Ну як не любити цей футбол? Коли відкриті уроки з математики чи фізики у більшості учнів нічого, окрім тремтіння й напруження не викликають, то «гра мільйонів» навіть навчання здатна перетворити на справжнє спортивно-розважальне свято.
   Сьогодні, 27 вересня під егідою Федерації футболу України та Хмельницької обласної федерації футболу вперше у Красилівському районі на міському спортивному стадіоні «Юність» стартував соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя «Відкриті уроки футболу» – ігри, змагання, конкурси та інші різноманітні форми заходів за принципом «футбол для всіх».
   Такий захід не тільки дає можливість популяризувати футбол, але є потужним виховним інструментом для попередження дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя. Проект залучає велику кількість дітей до занять спортом незалежно від рівня здібностей і є дійсно соціальним, доступним для кожного школяра.
   12 команд-учасниць із загальноосвітніх шкіл району (усього близько 200 школярів) протягом трьох днів вивчатимуть премудрості футболу, братимуть участь в іграх та естафетах, вчитимуться толерантності під час спортивних змагань.
   Привітати юних любителів спорту та здорового способу життя з початком фестивалю завітали гості: заступник голови Хмельницької обласної федерації футболу Микола Кузнєцов, заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Дмитро Шейгис та заступник директора ТОВ «Агропартнер-1», гравець ветеранського футбольного клубу «Случ» Красилів Сергій Білевич. Вони ж надали у розпорядження учасників фестивалю комплекти спортивної форми та амуніції, необхідний інвентар, який залишиться в районі та буде розподілений між усіма командами, котрі привезуть цей інвентар у свої заклади.
   Керівники району та гості свята побажали  усім учасникам змістовно провести час під час футбольних вправ, ігор та естафет, записатися до відвідування спортивних секцій та бути здоровими.
   Футбольне поле було розбито на окремі сектори, кожен з яких приймав конкретну команду, гравці якої займалися тими чи іншими іграми з елементами футболу. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й суддівський корпус, представники поліції, психологи, поряд був черговий медичний працівник. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом.
  Також, хочеться висловити слова вдячності спонсорам та співорганізаторам фестивалю ТОВ «Агропартнер-1» (директор – Федченко Володимир Олексійович) та ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське»» (директор – Пейко Валерій Петрович), які почастували юних спортсменів та їх тренерів смачними гостинцями, районній та міській владі, адміністрації футбольного клубу «Случ» Красилів (директор – Пенчак Петро Антонович), тренерам-викладачам Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи, вчителям фізичної культури шкіл району, які стали учасниками проекту та координатору «Відкритих уроків футболу» у нашому районі Гагаркіну Сергію Олександровичу, вчителю фізичної культури Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, який доклав чималих зусиль задля організації футбольного свята.

Довідково: «Відкриті уроки футболу» є гуманітарним, політично нейтральним, неприбутковим проектом та вважається УЄФА одним з провідних у розвитку масвого футболу, входить до Договору про взаємодію МОН України та ФФУ в розвитку шкільного футболу на 2013-2016 роки та Меморандуму про взаємодію МВС України та ФФУ на 2013-2016 роки.

«  Вересень 2016  »