Головна » На честь Героя відкрито Меморіальну дошку
На честь Героя відкрито Меморіальну дошку
17 жовтня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан взяли участь у відкритті та освячені Меморіальної дошки на честь  воїна-патріота, який загинув у зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України - Юрія Вікторовича Гнатюка.  Меморіальну дошку  встановили на фасаді Красилівської ЗОШ І-ІІІст. №2, де він навчався.

Пішовши у 26 років на фронт добровольцем, боєць  2-ї окремої тактичної групи добровольчого українського корпусу «Правий сектор» Юрій Гнатюк із позивним «Гуцул» загинув 12 червня 2016 року на передовій біля північних околиць окупованого Донецька під час артобстрілу позицій на шахті «Бутівка».

Право відкрити меморіальну дошку в стінах  рідної школи №2,  де 10 років тому Юрій разом зі своїми друзями вчився, сподівався і мріяв про гарне майбутнє, надали командиру 2-ої тактичної групи добровольчого українського корпусу «Правий сектор» другу «Дракону» та командиру добровольчого українського корпусу другу «Летуну».

Присутні на церемонії відкриття представники районної та міської влади, а також рідні, друзі, бойові побратими,  висловили слова вдячності рідним за те, що виховали вірного патріота Батьківщини, вшанували хвилиною мовчання пам’ять героя - земляка, запаливши лампадки та поклавши квіти до Меморіальної дошки.

Отець Миколай - настоятель Свято-Троїцького храму УПЦ КП освятив Меморіальну дошку і помолився за душу невинно вбитого добровольця Юрія.

«  Жовтень 2016  »