Головна » Молодь - наше майбутнє!
Молодь - наше майбутнє!
    Молодь - наше майбутнє! Керуючись саме цим гаслом, організатори (районна державна адміністрація, районна та міська рада) святкових заходів  до Дня молоді намагалися залучити якомога більше підростаючого покоління до святкувань та привити останнім почуття патріотизму та любові до рідного краю. Отже 26 червня о 10.00 на центральній площі міста голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник голови районної ради Микола Білик, міський голова Анатолій Жовтан дали старт велопробігу „Молодь. Спорт. Майбутнє." по вулицях нашого міста. Однією із умов участі в велозаїзді було прикрашання велосипедів національною символікою. Велосипедисти успішно подолали заплановану дистанцію та завершили велозаїзд колом пошани на стадіоні біля Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. За найоригінальніше прикрашення велосипеда у велозаїзді „Молодь. Спорт. Майбутнє.”, Красилівський міський голова Анатолій Жовтан вручив Грамоти виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області й подарунки Степанюк Олені та Корольчук Ірині, а заохочувальними призами нагородив Коберника Іллю, Коберника Андрія, Коберник Анну та Бистрицького Дмитра.
   Святкові заходи продовжились спортивними змаганнями з футболу, волейболу  та шаховим турніром. Перед початком змагань до спортсменів звернулись заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик,  міський голова Анатолій Жовтан. Керівники району та міста привітали усіх зі святом, побажали учасникам спортивних змагань гарного настрою, здійснення мрій та перемог! Після декілька часової запеклої боротьби було визначено переможців.

Переможцями шахового турніру стали:

Макарчук Максим – 1 місце

Яворський Зігмунд – 2 місце

Калюк Микола – 3 місце

Переможцями шахового турніру серед дітей стали:

Кашуба Владислав – 1 місце

Ільчук Микола – 2 місце

Результати змагань з волейболу:

команда „Красилів-1” – 1 місце

команда с. Заслучне – 2 місце

команда „Красилів молодіжка” – 3 місце

Результати змагань з футболу:

команда с. Зозулинці – 1 місце

команда с. Радісне – 2 місце

команда с. Дружне – 3 місце

Заступник голови  районної державної адміністрації Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, начальник управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації Олена Заїка нагородили переможців змагань грамотами управління освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації та Красилівської міської ради, вручили кубки й медалі.

Лейтмотивом святкування Дня молоді став концерт із різноманітними вокальними та хореографічними номерами у виконанні талановитої молоді нашого краю.  Вихованці Міського будинку культури, Районного будинку культури, Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва і Красилівської дитячої музичної школи подарували усім красилівчанам та гостям міста святковий настрій та цікаву концертну програму. Також для молоді було проведено святкову дискотеку на головній площі міста.

«  Червень 2016  »