Головна » Мітинг-реквієм з нагоди 72-ої річниці визволення Красилова від нацистських загарбників

09 березня 2016 року минуло 72 роки з дня визволення м Красилів від нацистських загарбників. Саме з цієї нагоди на Площі Слави відбувся мітинг-реквієм за участю керівників району та міста, громадськості. Перед присутніми виступила голова райдержадміністрації Ніла Островська, яка зазначила: «Сьогодні ми з вами тут, щоб віддати заслужену данину поваги і шани усім тим, хто на фронті і в тилу ворога героїчно, безстрашно і самовіддано боровся проти фашистської чуми, хто пережив трагічні  часи жахливих страждань другої світової війни та  схилити голови перед пам’яттю загиблих воїнів.

Смертоносним смерчем прокотилась  війна через нашу землю, спочатку із заходу на схід, а потім зі сходу на захід,  сотні тисяч жителів красилівщини  не  повернулися до рідного дому, заплативши своїм життям за можливість усім нам  жити під мирним небом.

Ми пам'ятаємо і шануємо безсмертний подвиг тих, хто в буремні воєнні роки наближав світлий день Перемоги.  Це наші визволителі, працівники тилу, всі, хто виніс на власних плечах неймовірний тягар страждань  Другої Світової  війни.

Наше завдання пам’ятати про  найбільшу трагедію ХХ століття і робити все можливе, щоб така біда більше ніколи не прийшла на нашу землю.»

Учасники мітингу вшанували пам’ять всіх загиблих героїв та невинно убієнних жертв у роки Другої Світової війни хвилиною мовчання, покладанням квітів до могил та пам’ятників.

«  Березень 2016  »