Головна » Кубок з волейболу пам'яті дячука
Кубок з волейболу пам'яті дячука

28 березня 2016 року на базі спортивного комплексу Красилівської ДЮСШ відбулися щорічні районні змагання з волейболу серед чоловічих команд присвячені пам’яті нашого земляка Героя Радянського Союзу Дячука А. Ю., який народився в селі Великі Орлинці.

Учасників та гостей змагань привітали: заступник голови районної державної адміністрації Морозович Ірина Володимирівна, начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Заїка Олена Михайлівна та начальник відділу молоді та спорту Шейгис Дмитро Вікторович. Вони побажали волейболістам чесної гри та гідної перемоги. Подякували їм за популяризацію здорового способу життя та розвиток  волейбоу в районі.

У Турнірі взяло участь три команди: збірна міста Красилова («Красилів-1»), молодіжна команда міста Красилова («Красилів-М») та команда села Печиське. Усі команди показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги. Боротьба точилася не лише за кожну виграшну партію, але і за кожне залікове очко. У підсумковому результаті звання Чемпіона виборола команда «Красилів-1», якій і дістався перехідний кубок Дячука. Друге місце посіла команда «Красилів-М» та третє місце – «Печеське».

Команди нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації та медалями від міського Центру фізичного здоровя населення «Спорт для всіх».

«  Березень 2016  »