Головна » КУБОК УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ. ЧЕРГОВИЙ СПОРТИВНИЙ ЗДОБУТОК
КУБОК УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ. ЧЕРГОВИЙ СПОРТИВНИЙ ЗДОБУТОК
   17-18 вересня в місті Чорноморськ (Одеська обл.) під патронатом Міністерства молоді та спорту України, Федерації легкої атлетики України на базі стадіону «Шкільний» відбулися змагання з легкої атлетики на Кубок України серед ветеранів.
   Збірна команда Хмельницької області набрала 20 заліків (1580 очок) та зайняла друге загальнокомандне місце серед областей та міст України. Перше місце виборола збірна команда Дніпропетровської області, а третіми стали ветерани спорту з міста Київ.
   За збірну команду Хмельницької області з легкої атлетики виступав наш земляк з Красилова, призер Європи, неодноразовий чемпіон України з легкої атлетики Микола Никифорович Оніщук, який приніс до кошика команди 157 очок. В спортивній ходьбі на 5000 м. (з результатом 30 хв. 21 сек.) по міжнародному рейтингу WMA відповідно результатів та віку спортсмена Микола Никифорович зайняв третє місце, а у своїй віковій групі – перше. В змаганнях з бігу на 3000 м. (з результатом 12 хв. 50 сек.) у своїй віковій групі спортсмен виборов друге місце.
    Вітаємо нашого легкоатлета з перемогою! Бажаємо йому вдалих стартів та переможних фінішів, міцного здоров’я, наснаги й радості від перемог!
   Микола Никифорович висловлює слова вдячності директору Красилівської дитячо-юнацької спортивної школи Євтішенкову Олександру Борисовичу за створені гарні умови для проведення тренувань на базі школи.

Д. Шейгис, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

«  Вересень 2016  »