Головна » Красилову - 572!
Красилову - 572!

Шановні Красилівчани!

День народження міста - чергова сторінка його біографії. Кожен прожитий з 572 років його заснування неповторний, важливий своїми подіями. Один за одним складаючись у століття, ці роки стають історією.

Це – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав сюди колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями, славною історією.

Дякуємо всім красилівчанам, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо – представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод, розруху, але не зломився, не втратив віри, продемонструвавши приклад безкорисного служіння своїй батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Вітаємо і молодь Красилова, цілеспрямовану, перспективну, освічену, з активною життєвою позицією, яка буде визначати долю нашого міста в майбутньому.

Непрості часи переживає нині Україна! Триває кування новітньої української нації, сформованої на ідеалах Революції гідності, загартованої у боях з сепаратистами та окупантами на східних теренах нашої держави.

Висловлюємо щирі слова вдячності вам, шановні красилівчани, за Вашу мужність, героїзм, жертовність, віру у свою країну, зусилля, яких щоденно докладаєте для нашої спільної перемоги, та любов до свого рідного міста!

Нехай зростає та процвітає наш Красилів! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Нехай же Всевишній за Вашу доброту, силу духу, волелюбність та щирість сторицею обдарує Вас усіма земними благами! Нехай Пречиста Діва Марія завжди тримає Вас під своїм омофором! Миру Вам, здоров’я, достатку та перемоги!

З Днем міста, шановні красилівчани!

Голова райдержадміністрації

Н.Островська