Головна » Красилівщина відзначила День Гідності та Свободи
Красилівщина відзначила День Гідності та Свободи
   21 листопада 2016 року на центральній площі міста біля пам’ятника «Героям України» відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. У заході взяли участь керівники району та міста, учасники Революції гідності,  представники  релігійних конфесій  району, громадськість міста та району, учнівська молодь.

Перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан.

Зокрема, у своєму виступі Дмитро Васильович зазначив: «Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

Три роки тому кілька сотень сміливих дівчат та юнаків, без участі жодних політиків, зібралися на Євромайдан, щоб висловити мирний протест проти дій режиму Януковича,  який вкрав у них велику європейську мрію. Звіряче побиття молоді «беркутом» сколихнуло тоді всю країну.

Шлях до зірок пролягає через терни  – такий сенс крилатого вислову, який ми дуже добре знаємо. Та в листопаді тринадцятого ніхто навіть уявити собі не міг наскільки важкі випробування підготувала нам доля… І яку високу ціну випаде заплатити за такі цінності як свобода, гідність та незалежність…

Щирі слова вдячності усім, що нашу європейську державу ми будуємо разом! Єдність та свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Хай береже нас усіх Господь  і слава йому за цю прекрасну країну-Україну!»

Хвилиною мовчання та покладанням вінків і квітів до  пам’ятника «Героям України» присутні вшанували пам'ять про загиблих.

Представники  релігійних конфесій  району відправили панахиду за  загиблими воїнами- борцями за незалежність України.

Довідково:

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005–2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

«  Листопад 2016  »