Головна » Команда Хмельницької ОДА перемогла на XVІІІ Всеукраїнській спартакіаді держслужбовців
  Цими вихідними в Ужгороді фінішувала XVІІІ Всеукраїнська спартакіада держслужбовців.
  Цьогоріч перемогу у командному заліку здобула команда Хмельницької області. Чиновники змагалися у п’яти видах спорту – футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.
  У настільному тенісі тріумфувала команда Кіровоградської області, у шашках першість здобули учасники з Рівненщини, у змаганнях із шахів, футболу та волейболу перемогли хмельничани.
  У футзалі золоті нагороди завоювали ті ж таки спортсмени з Хмельницької області, другими стали гравці з Івано-Франківської області, а бронзові медалі у закарпатських держслужбовців. У змаганнях з волейболу найсильнішими виявились також представники Хмельницької області, вслід за ними — Запорізька область, у трійці призерів також — Закарпатська область.
  Так, у загальному підсумковому рейтингу перемогу здобула Хмельницька область (372 очки), другі у рейтингу – представники Закарпаття (298 очків), Запорізька область здобула бронзу (296 очків).
  Загалом, участь у змаганнях взяли 23 команди з усіх областей України, а це близько півтисячі учасників. Також цього року вперше представили свої команди угорське та словацьке консульства.

«  Жовтень 2016  »