Головна » Київська міжнародна книжкова виставка
Київська міжнародна книжкова виставка
   З 19 по 22 травня 2016року Держкомтелерадіо проводить XII Київську міжнародну книжкову виставку, яка проходитиме в Українському Домі за адресою: м.Київ, вул.Хрещатик, 2.
   Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книго розповсюджувачів, авторів та книголюбів.
   Програмою ХІІ Київської міжнародної книжкової виставки заплановано ознайомлення з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготорговельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.
   Під час виставки традиційно відбудеться Благодійна акція "Подаруй радість дитині - поділися книжкою".
   Експонування на виставковому заході різножанрової літератури обласних видавничих організацій дозволить відвідувачам та гостям виставки ознайомитися не лише з книгами, але й із соціально-економічними здобутками регіону, його культурно-мистецькою спадщиною. До участі у ХІІ Київській міжнародній книжковій виставці запрошуються представники видавництв Хмельницької області. Ознайомитись з умовами участі у виставці можна на її офіційному сайті www.bookexpo.in.ua

«  Квітень 2016  »