Головна » Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою кар`єрного росту та гідною зарплатою
    Президентом України П.Порошенко визначено, що комплектування військових частин Збройних Сил України необхідно проводити першочергово з військовослужбовців служби за контрактом. Глава держави висловлювався за подальше скорочення кількості мобілізованих та збільшення осіб, що служитимуть у війську на контрактній основі. Кампанія комплектування армії контрактниками дає позитивні результати.
   Планове завдання з прийому громадян на контрактну військову службу успішно виконується Красилівським районним військовим комісаріатом. В І кварталі 2016 року районним військовим комісаріатом відібрано 38 громадян району з якими укладено контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України.
  Слід відзначити військовослужбовців за контрактом Химчука Віталія Вікторовича, Цинюка Вадима Анатолійовича, Якупова Євгена Володимировича (с.Корчівка), Гнатюка Сергія Вікторовича (с.Криворудка), Войтовського Миколу Миколайовича (с.Лісова Волиця), Богуша Андрія Володимировича (с.Рублянка) та Лукашука Вадима Леонідовича (м.Красилів), які в короткий термін відмінно зарекомендували себе в навчальних центрах Збройних Сил України. Особливо хочеться відзначити їх патріотизм, надійність, уміння знаходити рішення в складних обставинах, а також націленість на досягнення результату.
     «Якщо Ви шукаєте цікаву роботу з перспективою кар’єрного росту та гідною зарплатою, ми продовжуємо набір на військову службу за контрактом до військових частин по всій території України, адже військова служба за контрактом це гарантія стабільного грошового та соціального забезпечення» - наголошує військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату підполковник БОГДАНОВ А.В. – Також відповідно до плану відбору кандидатів з числа цивільної молоді для підготовки військових фахівців тактичного рівня районним військовим комісаріатом проводиться відбір вступників до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів».

«  Квітень 2016  »