Головна » Ірина Морозович взяла участь у нараді в облдержадміністрації
Ірина Морозович взяла участь у нараді в облдержадміністрації
4 листопада 2016 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович взяла участь у нараді з керівниками апаратів райдержадміністрацій, яка відбулась в Хмельницькій обласній державній адміністрації та яку провів т.в.о. заступника голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Олег Кузмінчук.

На початку наради Олег Петрович здійснив приємну місію – привітав керівника апарату Новоушицької райдержадміністрації Костюченка Віктора Вікторовича із ювілеєм та відзначив Почесною грамотою облдержадміністрації.

Далі учасники наради обговорили нагальні питання діяльності районних державних адміністрацій області, що стосуються організаційно-кадрової роботи, співпраці з органами місцевого самоврядування, висвітлення діяльності Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної та районних державних адміністрацій на їх офіційних веб-сайтах, моніторингу суспільно-політичної ситуації тощо.

Продовжуючи нараду, Олег Кузмінчук підвів підсумки перевірок діяльності райдержадміністрацій, що проводились робочою групою до складу якої входили представники відділів апарату облдержадміністрації. Посадовець ознайомив учасників наради з типовими недоліками, що були виявлені під час перевірок та надав рекомендації щодо їх усунення.

Також начальники відділів апарату адміністрації та окремих управлінь обговорили деякі аспекти організаційної роботи місцевих державних адміністрацій, питання організації контролю в органах виконавчої влади, проблемні питання організації роботи з документами в апараті райдержадміністрації, питання, що виникають при застосуванні нового Закону України «Про державну службу», основні вимоги щодо розгляду звернень громадян тощо.

За інформацією сайту облдержадміністрації

«  Листопад 2016  »