Головна » Голова райдержадміністрації провела особистий прийом громадян
Голова райдержадміністрації провела особистий прийом громадян
  1 листопада 2016 року   голова  райдержадміністрації Ніла Островська провела особистий прийом громадян. З метою забезпечення постійного зв’язку між державою та громадянином, поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, керівники райдержадміністрації постійно проводять особисті прийоми, на які мешканці району приходять за вирішенням своїх проблем.

Так і цього разу жителі району зверталися з питаннями щодо надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових  проблем, оформлення щомісячної соціальної допомоги, виділення земельної ділянки, виплати коштів дітям війни, виплати коштів за майновий пай, надання матеріальної допомоги на лікування, видачі посвідки на тимчасове місце проживання, влаштування для тимчасового проживання у Вереміївський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів.

Слід зазначити, що жителі району звертаються до влади не тільки в визначені дні. Майже щодня на прийом до голови райдержадміністрації приходять відвідувачі за порадою та допомогою. Більшість з них отримують обгрунтовані відповіді відразу а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, доручаються керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення

«  Листопад 2016  »