Головна » Голова райдержадміністрації привітала учасників обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністью
  30 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська завітала до Красилівського   територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для того, щоб привітати учасників обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністью. У своєму привітанні Ніла Василівна зазначила, що люди з інвалідністью це особлива категорія громадян, які своєю невичерпною жагою до життя є справжнім взірцем для наслідування. «Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства», - відзначила голова райдержадміністрації та побажала перемог у спартакіаді.

Більше 6 районів області завітало до м.Красилів для проведення обласної спартакіади з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністью. Організатором заходу виступили Хмельницьке обласне товариство інвалідів під керівництвом Анатолія Савчука та Красилівське районне товариство інвалідів в особі голови Сергія Квятковського.

За словами Сергія Францовича дані заходи сприяють розвитку спортивних навиків в осіб з інвалідністью, ресоціалізації в суспільство. А змагались учасники спартакіади у таких спортивних видах: дартс, баскетбол, городки, бадмінтон, шашки та шахмати.

«  Вересень 2016  »