Головна » голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь в відзначенні Дня місцевого самоврядування

7 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська та заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович взяли участь в відзначенні  Дня місцевого самоврядування, яке традиційно відбулось в районному Будинку культури. Святковий зал був заповнений людьми різних професій та сфер діяльності та об’єднує їх одне – служіння народу, задля його благополуччя та добробуту.

З нагоди свята, з вітальними словами до представників місцевого самоврядування міста і району звернулись голова районної державної адміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан. Ось з якими словами звернулась очільниця району до присутніх: «Шановне товариство! Сьогодні у цій залі люди, які своєю активною громадською позицією, своїм авторитетом, своєю багаторічною репутацією  заслужили у людей від їх імені приймати рішення, рішення що стосуються розвитку нашого регіону, можна сказати доленосні рішення. Кожен з вас щодня має перед собою вибір і роздуми, як поступити в тій чи іншій ситуації, як визначитись саме з тим напрямком, який принесе користь громаді і кожній людині зокрема в майбутньому, які якісні зміни сприятимуть побудові самодостатньої і заможної громади. І я бажаю вам завжди діяти в інтересах людей. Люди вам довірили і нехай людська довіра буде виправдана стовідсотково. В державі розпочато процес децентралізації влади. Бюджети громад вже набагато більші ніж два роки тому, і із наданими бюджетними повноваженнями передано і відповідальність за  життєдіяльність та розвиток територій. Ви - та влада, яка найближче до людей, і на вас лежить величезна відповідальність за те, як вирішуються повсякденні проблеми людей. Дякую за самовіддану працю, дякую за чуйність і здатність бути близькими до людей. Дякую за те, що ви разом із своїми громадами змінюєте Красилівщину на краще. В такий непростий період розвитку нашої держави, коли надзвичайно складні виклики постали перед українською нацією, ми з вами повинні бути єдиними, згуртованими, підтримувати одне одного і словом і справою. Вже немає славнозвісного українського  прислів’я – моя хата скраю, зараз воно звучить по іншому: Моя хата – твоя хата. Любімо і пишаймося своїм рідним краєм, розбудовуймо і покращуймо його.  Пам’ятаймо, що служити людям, громаді – це найвища і найпочесніша місія і нехай Господь Бог щодня благословляє вас на цю складну і відповідальну роботу. Слава вам! Слава Україні!».

Звичайно в такий святковий день були і нагородження. Так, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування району, сумлінну, добросовісну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування керівники району нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів:

- Агафонову Тетяну Василівну – Малоклітнянського сільського голову;

- Басарабу Валентину Іванівну  – секретаря Корчівської сільської ради;

- Білевича Сергія Леонідовича – депутата районної ради, заступника директора ТОВ «Агропартнер – 1»;

- Бродецьку Майю Вікторівну – начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради;

- Дзяд Світлану Миколаївну – секретаря Криворудської сільської ради;

- Касперську Людмилу Петрівну  – головного бухгалтера Щиборівської сільської ради;

- Кирилюк Раїсу Володимирівну – секретаря Михайловецької сільської ради;

- Кондратюк Галину Миколаївну  – головного бухгалтера Антонінської селищної ради;

- Михайлюка Анатолія Михайловича – депутата районної ради, голову правління СК «Кузьминський»;

- Поляновського Анатолія Романовича – депутата районної ради, директора ТОВ «Агропром – 2008»;

- Продоуса Володимира Петровича – члена виконавчого комітету Красилівської міської ради, заступника директора з будівництва ДП ПАТ «Оболонь «Красилівське»;

- Романюк Тетяну Миколаївну – керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Красилівської міської ради;

- Снігура Володимира Івановича – депутата районної ради, голову Красилівської районної організації профспілки працівників освіти;

- Сивак Юлію Віталіївну – Глібківського сільського голову;

- Сторожук Валентину Миколаївну – Волицького сільського голову;

- Цегельник Надію Петрівну – головного бухгалтера Ледянської сільської ради;

та оголосили Подяки районної ради та районної державної адміністрації з врученням подарунків та квітів ветеранам місцевого самоврядування району:

- Бернадській Марії Миронівні;

- Галюку Олександру Павловичу;

- Надолинському Василю Микитовичу;

- Остапчук Марії Михайлівні;

- Пащук Надії Матвіївні;

- Середюк Марії Степанівні.

В свою чергу міський голова за особистий внесок у соціально-економічний розвиток м. Красилів, постійну турботу про красилівську громаду, підтримку в реалізації міських ініціатив та з нагоди Дня місцевого самоврядування оголосив Подяки виконавчого комітету міської ради та вручив подарунки і квіти:

- Островській Нілі Василівні, депутату Хмельницької обласної ради сьомого скликання, голові Красилівської районної державної адміністрації;

- Пасічнику Василю Савовичу, депутату та голові Красилівської районної ради сьомого скликання;

- Гавришу Володимиру Івановичу, депутату Красилівської районної ради сьомого скликання.

Усіх присутніх привітав зі святом ветеран місцевого самоврядування Анатолій Галюк, який тривалий час очолював Чепелівецьку та Яворівецьку громади, і побажав наснаги, наполегливості та нових звершень на благо громад.

В цей святковий день для представників органів місцевого самоврядування Красилівщини звучали привітання та щирі побажання від працівників галузей освіти, культури, медицини і представників громадськості.  До привітань також долучився красилівчанин, ветеран праці Володимир Драгусевич, який зачитав декілька авторських віршів.

Святковий концерт та гарний настрій присутнім подарували професійні та аматорські колективи міста.

«  Грудень 2016  »