Головна » Голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у засіданні дванадцятої сесії районної ради

28 жовтня 2016 року  голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у пленарному засіданні дванадцятої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник. В роботі пленарного засідання взяли участь: 28 депутатів районної ради із 37 обраних, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час пленарного засідання на вимогу законодавства слухалось питання "Про звіт голови районної державної адміністрації Островської Н.В. про виконання делегованих районною радою повноважень". Також, в свою чергу, очільниця району відзначила: « Я хочу всім вам подякувати за підтримку усіх ініціатив управлінь та відділів адміністрації, за нашу спільну гарну роботу. Вже рік як працює районна рада сьомого скликання і на мою думку це найбільш продуктивна рада за всі скликання в тому відношенні, що найбільшу підтримку отримали заклади охорони здоров’я (придбання медичного обладнання), заклади освіти (зміцнення матеріальної бази), і приємно, що в цьому році, завдячуючи  саме вам – депутатам районної ради, була прийнята вперше програма ремонту доріг по району. Також хочеться відзначити підтримку з боку держави, завдяки якій в цьому році реалізовано два дуже значущих для громади проекти: відкриття додаткового корпусу дошкільного навчального закладу №1 та ремонт дитячо-юнацької спортивної школи в м.Красилів. Я вам дякую за співпрацю та сподіваюсь, що ми і надалі спільно та продуктивно будемо працювати на благо громади.» Також у своєму зверненні до депутатів районної ради Ніла Василівна відзначила, що за останній рік вдалось значно впорядкувати пасажирські перевезення по району та завдяки бюджетній децентралізації збільшити надходження до бюджетів сільських громад (збільшення орендної плати за землю, укладання договорів оренди невитребуваних земельних ділянок (паїв)).

В ході пленарного засідання депутати взяли до відома: інформацію «Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Красилівського району у І півріччі 2016 року», звіт про виконання програми організаційного забезпечення діяльності прокуратури щодо захисту від неправомірних посягань, гарантованих Конституцією та законами України, прав і свобод людини і громадянина, державних та суспільних інтересів та діяльності щодо запобігання і протидії корупції на території Красилівського району на 2012-2015 роки; інформації щодо ходу виконання 3 районних програм; до 1 програми було внесено зміни та доповнення, в тому числі до районного бюджету на 2016 рік та Програми соціально-культурного розвитку району; внесено зміни та доповнення до рішення другої сесії районної ради від 18.12.2015 року №4 «Про затвердження Положення про постійні комісії районної ради»; затверджено Положення про Красилівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)в новій редакції; прийнято рішення про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «М’ясник». З питань управління майном спільної власності територіальних громад району прийнято 4 рішення. За рекомендацією постійних комісій районної ради до проекту рішення  «Про надання дозволу на передачу нежитлового приміщення (теплиці)» було внесено зміни, а саме:  «доповнити І пункт наступними словами: з умовою збереження функціонального призначення цього приміщення».

Загалом дванадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 17 рішень з різних сфер діяльності району, в тому числі звернення депутатів Красилівської районної ради до Генерального прокурора України Луценка Ю. В. щодо вжиття заходів, спрямованих на повернення незаконно відчуженого майна ВАТ «Красилівське РТП».

«  Жовтень 2016  »