Головна » Герої не вмирають!
Герої не вмирають!

12 лютого 2016 року знайшов свій останній спочин на рідній землі в с. Радісне воїн-патріот Кшивіцький Олександр Антонович. В останню путь провести Героя зібралося чимало односельчан, жителів районну та області, керівники районну та міста також взяли участь в траурній процесії.

В самому розквіті життя невблаганна смерть вирвала з наших рядів одного з кращих воїнів, старшого солдата 24-ої окремої механізованої бригади Олександра Кшивіцького. Це був чуйний, відважний і порядний боєць. Пам'ять про нього залишиться у наших серцях назавжди. Спи спокійно, побратиме!

Шановна мама Ольга Федорівна та родина прийміть найщиріші співчуття у зв’язку з трагічною загибеллю сина, справжнього патріота рідної землі, який назавжди зостанеться в наших серцях взірцем для наслідування. Низький Вам уклін за сина Героя.

Заупокійну службу за загиблим відслужили в Свято-Покровській церкві села Радісного, після чого загиблого поховали на сільському кладовищі зі всіма військовими почестями.

Як повідомляє військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату Андрій Богданов, 27-річний Олександр був смертельно поранений на Луганщині неподалік села Трьохізбенка. Від отриманих травм 7-го лютого помер в госпіталі міста Сєвєродонецьк.

Героям слава!

«  Лютий 2016  »