Головна » Фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!»
Фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!»

05 лютого 2016 року творчі  учнівські колективи загальноосвітніх навчальних закладів взяли участь у районному   фестивалі української патріотичної пісні «Україно, любий край!», який проходив з метою формування патріотичних почуттів та активної громадянської позиції учнівської молоді засобами мистецтва, поваги до героїчних вчинків і подвигів українського народу, учасників Революції  Гідності  та  героїв АТО, виявлення та підтримки  талановитих,  обдарованих дітей.

Організаторами Фестивалю були Управління  освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації, районний методичний кабінет Красилівський та Антонінський районні будинки творчості дітей та юнацтва.

У проведенні Фестивалю взяли участь заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Морозович І.В.,  начальник Управління освіти, молоді та спорту Заїка О.М.

Переможці районного фестивалю української патріотичної пісні «Україно, любий край» нагороджені Грамотами Управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації.

«  Лютий 2016  »