Головна » Дорогі жінки Хмельниччини!
Дорогі жінки Хмельниччини!

З першим теплим промінням весни до нас приходить чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у собі ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з рідними, милими та чарівними жінками.

У цей святковий день сердечно вітаємо вас – із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним днем прав жінок і миру!

Від усієї душі бажаємо вам любові, добра та щастя. Своєю натхненною працею ви звеличуєте нашу рідну землю, примножуєте успіхи і досягнення нашої рідної Хмельниччини. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу захоплює, а краса вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Ми вдячні вам за мудрість і ніжність, материнство і ту велику відповідальність, яку покладено на ваші плечі.

Ми щиро захоплюємося вами, адже сьогодні ви нарівні з чоловіками берете участь у суспільному житті, досягаєте великих успіхів. Але головне – ви завжди наповнюєте наше життя яскравими подіями, спонукаєте нас до втілення найчистіших та найсвітліших помислів в ім’я Жінки та рідної землі!

Бажаємо, аби кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою на устах, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм! Єдності, злагоди і благополуччя вашим родинам!

Нехай весна живе у ваших серцях – щоденно, за будь-якої погоди!

Слава українським жінкам!

Голова обласної ради