Головна » Дорогі та шановні жінки Красилівщини!
Дорогі та шановні жінки Красилівщини!

В цей святковий весняний день дозвольте від чоловіків усіх територіальних громад нашого району засвідчити вам нашу шану і любов та скласти Вам велику подяку за добро і ніжність, чарівність і витримку, за наполегливу працю на благо рідного краю та України.

Образ прекрасної половини людства завжди був символом світла, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і найласкавіші слова були присвячені саме вам, любі жінки.

Ми по-доброму заздримо вашому вмінню допомагати всім, хто потребує уваги та опіки, віддавати ближнім тепло своїх сердець і душевну щедрість, зберігаючи попри всі житейські труднощі неповторну привабливість і вроду.

Високий і святий образ Жінки-матері, охоронниці сімейного вогнища, улюбленої і вірної супутниці. І допоки існує світ, ми не перестаємо схилятися перед жіночим покликанням дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Кожній жінці, як берегині роду свого, притаманні почуття любові до своєї землі, свого краю, почуття високого патріотизму, готовності стати на захист своєї сім’ї, роду, держави.  Ми, чоловіки, в глибокій пошані схиляємо голови перед тими, котрі, у важкий  для держави час, зі зброєю  в руках захищають мирне сьогодення та благословляють своїх синів, братів, чоловіків на бойові подвиги. Ви, як ніхто вмієте молотися та чекати… І , дай вам Бог, щоб усі рідні були з вами!

Цього передсвяткового дня, як і завжди, щиро бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров'я, успіхів у вашій роботі, величезного жіночого щастя, любові і добра!

Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а кожен день вашого життя дарує Вам сонячне тепло і радість.

Хай ніколи не зрадить вас доля!

Низький уклін Вам, дорогі Жінки!

Зі святом  весни вас!

З повагою

Голова районної                       Голова районної              Міський голова

державної адміністрації             ради